żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Wanda Półtawska

Przed nami miłość...

Przed nami miłość...

rok wydania: 2010

P róba ukazania właściwego wymiaru ludzkiej miłości w oparciu o naukę o człowiek ... zyzna i kobieta włożą w konkretną realizację ich miłości. Ich miłość zależy od nich obojga!

 Eros et iuventus!

Eros et iuventus!

rok wydania: 2009

A utorka bestsellerowej książki Beskidzkie rekolekcje omawia najważniejszą relację między ... nia, które ukazało się wcześniej pod tytułem „Przygotowanie do małżeństwa”.

Jeden pokój

Jeden pokój

rok wydania: 2011

Tę książkę napisało życie. Jest ona zapisem rozmów, jakie doktor Wanda P&oa ... cenne, a jej słowa mają taką moc, że koniecznie trzeba je poznać. Książka z filmem DVD.

I boję się snów [audiobook]

I boję się snów [audiobook]

rok wydania: 2014

Przejmujące wspomnienia Wandy Półtawskiej z obozu koncentracyjnego w Ravensbr&uum ... upodlenia potrafi poświęcić się za innych, zachować zasady oraz szukać drogi przebaczenia.

I boję się snów

I boję się snów

rok wydania: 2012

Wspomnienia autorki z obozu koncentracyjnego w Ravensbrück, gdzie była więzio ... rakowie; członek Papieskiej Rady Rodziny oraz Papieskiej Akademii "Pro Vita".

Stare rachunki

Stare rachunki

rok wydania: 2009

Z biór opowiadań opartych na doświadczeniu pracy w szpitalach i poradniach ... ludziom, których nękają wspomnienia podobnych przeżyć obozowych i okupacyjnych.

Uczcie się kochać

Uczcie się kochać

rok wydania: 2015

Prawdziwa, piękna miłość niestety nie spada z nieba, ale jest osiągnięciem ludzi. Jan Pa ... pować, aby być gotowym na jej przyjęcie i co zrobić, jeśli nie jesteśmy pewni swoich uczuć.

Dlaczego NIE antykoncepcji?

Dlaczego NIE antykoncepcji?

Gościem kolejnej katechezy audiowizualnej w Bazylice OO. Bernardynów była dr Wanda P& ... się z dwóch części. Pierwsza miała formę wykładu, a druga - krótkiej dyskusji.