żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/zywawiara/html/getid3/getid3.lib.php on line 1263

Szukany tag: uzdrawianie

Puste ręce

Puste ręce

Uwielbiamy coś mieć. Myślimy: ufam Ci Boże. Jednocześnie, tak na wszelki wypadek robimy po sw ... czy potrafimy zgodnie z tym co nauczał Chrystus iść przez życie z "pustymi rękami".

Świadectwo życia

Świadectwo życia

Świadectwo życia Josepha Marie Verlinde, który przez wiele lat zagłębiał się w nauki r ... temat religii i filozofii wschodu oraz mówi o zagrożeniach duchowych z tym związanych.

Puste ręce

Puste ręce

Chrystus posyła Apostołów z pustymi rękami. Dlaczego tak jest? Jaka jest ich misja? Ja ... ", bo wtedy jest jasne, że to nie my działamy, tylko Chrystus działa przez nas.  

Uzdrawianie Wspomnień (UW)

Termin: 2015-01-23 Ośrodek Rekolekcyjne Źródło Jakuba

To rekolekcje, które pomagają w otwarciu się na łaskę uzdrowienia wewnętrznego. Prowadzą do pogłębionej refleksji nad relacjami z osobami najbliższ ... olekcje kieruje wyłącznie lider lub kapłan – opiekun wspólnoty (konieczny kontakt telefoniczny). Ograniczenie wiekowe – do 65 lat.

Spotkanie z modlitwą o uzdrowienie

Termin: 2015-02-14 Karmelitański Instytut Duchowości

Chcesz doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga w sferze duchowej, emocjonalnej czy cielesnej? Szukasz Duchowej pomocy i wsparcia? Zapraszamy na spotk ... żce Jezus chcę cię uzdrowić. PODCZAS SPOTKANIA MODLITWA O UZDROWIENIE Spotkanie poprowadzi Marta Witczyk ( Pallotyńska Wspólnota Ewangelizacyjna)