żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: techno

Niesamowite świadectwo Leszka

Niesamowite świadectwo Leszka

Muzyka techno w latach 90 stała się bardzo popularna w Europie, a zwłaszcza w Wielkiej Brytan ... je się wysłuchać, tego o czym mówi Leszek nie pozostanie wobec tego obojętny.  

NaProTechnology. Ekologia płodności

NaProTechnology. Ekologia płodności

rok wydania: 2009

Z apytaliśmy o to dwóch lekarzy-konsultantów stosujących tę terapię oraz ... ły bólu niepłodności. Są one o tyle cenne, że w większości pochodzą od polskich par.

Techno aikido amulety

Techno aikido amulety

rok wydania: 2004

C zy uważasz, że sztuka walki aikido rozwija ciało i umysł? Jednocześni ... stnienie tej mocy? Czy są to tylko relikty postawy: Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek?

Technologia nie będzie nade mną panować!

Technologia nie będzie nade mną panować!

Współczesna technologia niesie ze sobą wiele korzyści. Każdy medal ma jednak dwie strony. Otaczaj ... atracić. Facebook, smartphone, internet, korzystasz z nich cały czas? Ten Film jest dla Ciebie.

Świadectwo Leszka

Świadectwo Leszka

Przez wiele lat był zaangażowany w scenę muzyki techno. Jako operator kamery miał dokumentować na ... iesamowitego świadectwa Leszka Dokowicza! Nikomu nie uda się przejść obok tego obojętnie...

Rekolekcje "Któż jak Bóg!"

Termin: 2014-09-18 Bazylika Matki Bożej Bolesnej (oo. Dominikanie)

„Któż Jak Bóg!” to trzydniowe (wieczorne) rekolekcje ewangelizacyjne skierowane zarówno do tych, którzy chcieliby pogłębić swoją rela ... dobry dla wszystkich i Jego miłosierdzie ogarnia wszystkie Jego dzieła" (Ps 145, 9), dlatego zaufaj Mu już dziś!!! Serdecznie zapraszamy!!!