żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Tarnów

Projekt Busol@

Projekt Busol@

Jak się okazuje, w Polsce coraz częściej dochodzi do agresywnych zachowań na tle religijnym, ... m i postawy obywatelskie związane z zaangażowaniem się na rzecz swojej Małej i Dużej Ojczyzny.

Projekt Busol@

Projekt Busol@

Projekt pt. BUSOL@, realizowany przez Fundację Alegoria z Tarnowa  ma za zadanie po ... inister Sprawiedliwości. Projekt jest realizowany przez Fundację Profeto i Fundację Alegoria.

Jak prowadzić życie duchowe? SZKOŁA DUCHOWOŚCI OJCA JORDANA

Termin: 2016-05-20 Centrum Formacji Duchowej - Salwatorianie

Życie duchowe w codziennej praktyce: chcemy pytać, jak dać się prowadzić Duchowi Świętemu, który „wydobywa” dla nas z Pisma słowa Boże. ... adowca filozofii, tłumacz „Dziennika duchowego” O. Jordana; Piotr Szyrszeń SDS - duszpasterz CFD, kierownik duchowy i rekolekcjonista.

Festiwal Filmowy "Vitea Valor"

Termin: 2020-12-11 On line

Festiwal Filmowy "Vitae Valor" („Wartość Życia”) to unikalny w skali kraju projekt o zasięgu ogólnopolskim, cieszący się uznaniem od pi ... zesłaniem jest podkreślenie znaczenia ludzkiej egzystencji jako wartości opartej na fundamentach moralnych, etycznych, duchowych i metafizycznych.

MOC OBECNOŚCI” – Tajemnica Eucharystii – 9 Forum Formacyjne

Termin: 2020-02-01 Arena "Jaskółka"

„MOC OBECNOŚCI” – Tajemnica Eucharystii – 9 Forum Formacyjne przed nami. Spotkajmy się znowu w 2020 r. na największych reko ... 0 – Konferencja 4 12.15 – Adoracja i modlitwa o uzdrowienie 13.00 – Obiad 14.30 – EUCHARYSTIA 15.30 – Zakończenie