żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: siła

Bóg w centrum

Bóg w centrum

Bóg nie chce abyś był niewolnikiem, ale szczęśliwym człowiekiem. Nie chce zniszczyć tw ... pełni szczęśliwym, możesz być sobą. To On jest twoją siła, a nie pieniądze, pozycja, zdrowie.

Siła serca kontra siła pięści

Siła serca kontra siła pięści

rok wydania: 2010

"Odkąd poznałem skinów zazdrościłem im przede wszystkim jednego - braku opo ... ących: po pierwsze - święte cioty, po drugie - męczennicy-masochiści".

Cyrk motyli

Cyrk motyli

Cyrk motyli opowiada o młodym mężczyźnie nie posiadającym rąk i nóg. W pewnym momencie życia traf ... je się samodzielny i dokonuje rzeczy, których nie powstydziłby się nawet w pełni zdrowy człowiek.

REO dla facetów

REO dla facetów

Zapowiedź rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Świętym dla mężczyzn.

Czy Jezus był grzecznym chłopcem?

Czy Jezus był grzecznym chłopcem?

Ks. Pawlukiewicz wygłasza konferencję na temat siły mężczyzny. Na przykładzie Jezusa pokazuj ... zerpać siłę, jak przeżyć swoje życie tak aby było ciekawe, dynamiczne pełne pasji i przygody.

Siła Mężczyzny

Siła Mężczyzny

Materiał ze spotkania mężczyzn, którego gościem był Roy Hendy - wieloletni ewangelizat ... y Żniwiarze, która jest katolicką organizacją zrzeszającą mężczyzn w Wielkiej Brytanii.

1. Męskie Rekolekcje u Bernardynów

1. Męskie Rekolekcje u Bernardynów

W marcu 2012 roku w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie odbyły się "Męskie rekol ... i rekolekcyjnych. Ostatni - jest zapisem pytań od słuchaczy rekolekcji i odpowiedzi ks. Jacka.

Kazanie dla mężczyzn - siła

Kazanie dla mężczyzn - siła

Jesteś silny! Stać cię na to, aby wyjść z tłumu!  Z takim przesłaniem z jakim zwraca się do mężczyzn ks. Jacek Stryczek w poniższej homilii.

Prawda was wyzwoli – rekolekcje cz. 3

Prawda was wyzwoli – rekolekcje cz. 3

Pan Jezus miał te same potrzeby jak każdy człowiek, zarówno te fizyczne jak i psychicz ... łyszeliśmy takich słów od swoich najbliższych i jaki ma to wpływ na nasze życie.  

Bóg w centrum

Bóg w centrum

Jan był niczym ówczesny celebryta: tłumy przychodziły do niego. On wyjaśniał: ja to je ... ten Bóg jest naszym ratunkiem: to On przychodzi z nadzieją, uzdrowieniem, sensem życia.

Jak słabość przemieniać w siłę?

Termin: 2016-03-18 Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego

Tematyka rekolekcji: Czym jest słabość, dlaczego jej się obawiamy? Czy „słaby” oznacza „przegrany”? Czy da się uciec o ... rdzeniu udziału przez Ośrodek! W razie rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi. Konto do przelewu zaliczek: 50 1020 2313 0000 3302 0185 7267