żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Przymierze

Przymierze z Bogiem

Przymierze z Bogiem

Czy pragnę wejść w przymierze z naszym Bogiem ?...Mogę dziś stać się jak Ewa, ale mogę być ja ... - nowa Ewa. Bóg nam daje swoje błogosławieństwo i chce naszego dobra oraz przemiany...

Przymierze z Bogiem

Przymierze z Bogiem

Przymierze z Bogiem to klucz, żeby człowiek przeżył swoje życie w sposób sensowny.Może ... ś lepszym...     źródlo: https://www.archidiecezja.lodz.pl/

SŁOWO MA MOC

Termin: 2014-05-29 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach,

Rekolekcje SŁOWO MA MOC są skierowane do wszystkich, którzy pragną głosić i żyć kerygmatem. Jeśli czujesz pragnienie i wezwanie do ewangelizacji po ... nięty. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na noclegi. Decyduje data rejestracji i dokonania wpłaty zaliczki na podane poniżej konto bankowe.

TALITHA KUM NARODOWE

Termin: 2017-09-23 Sala koncertowa Szczecin

To spotkanie młodych z całej Polski. Przybywaj, jeśli jesteś ciekawy co nas przyciągnęło do Boga i sprawiło że chcemy z Nim żyć na MAXA!!!

Warsztaty TALITHA KUM

Termin: 2017-12-09 Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Krakowie

Wspólnota katolicka Przymierze Miłosierdzia (założona przez Ojców Anontello i Enrique) po raz kolejny zaprasza na warsztaty Talitha Kum, które odbę ... baczyć! Po tych warsztatach nic nie będzie już takie jak było wcześniej. Bóg miłosierny czeka na ciebie, zaufaj mu! Czy jesteś gotowy na spotkanie?