żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: proroctwo

Czym jest proroctwo

Czym jest proroctwo

O proroctwie dla Polski, ale też i dla każdego z nas. Jak odczytywać znaki czasu, jak zrozumieć to, czego Bóg ode mnie oczekuje.

Proroctwo i modlitwaProroctwo i modlitwa

Proroctwo i modlitwaProroctwo i modlitwa

rok wydania: 2011

Duch prorocki od samego początku przenika przepowiadanie Kościoła i zawsze towarzyszy gł ... adoracji niewysłowionej tajemnicy Boga, odnajdowanego i wciąż coraz bardziej upragnionego.

Proroctwo i modlitwa

Proroctwo i modlitwa

rok wydania: 2011

Ojciec Raniero, dzięki dogłębnej znajomości Pisma Świętego i wielkiemu otwarciu na dział ... j adoracji niewysłowionej tajemnicy Boga, odnajdowanego i wciąż coraz bardziej upragnionego

Proroctwo królowej Saby

Proroctwo królowej Saby

rok wydania: 2022

Zamieszczone w tej książce proroctwa spisano i zestawiono z wielu różnych dzieł zawier ... stawiając to, co zapisano w tych proroctwach, z tym wszystkim, co dzieje się wokół nas.

Czym jest proroctwo

Czym jest proroctwo

O proroctwie dla Polski, ale też i dla każdego z nas. Jak odczytywać znaki czasu, jak zrozumi ... pt. "Proroctwo". Posłuchaj możesz znaleźć odpowiedź na szereg nurtujących cię pytań.

Prosta droga do Nieba

Prosta droga do Nieba

Jak wygląda droga, która zaprowadzi nas do Nieba, czyli do celu życia każdego wierzące ... tyczących Mesjasza o tym jak się one wypełniają i o tym jakie to ma znaczenie dzisiaj dla nas.

SZKOŁA CHWAŁY

Termin: 2014-05-01 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach

Szkoła Chwały to rekolekcje, które co roku odbywają się w różnych miastach Polski .Ich celem jest przygotowanie uczestników do aktywnego włączenia ... .Nauczanie jest przeplatane warsztatami posługi charyzmatycznej. Rekolekcje te budzą pragnienie do dalszego wzrostu i posługi w swoich wspólnotach.

Uwierz Jezusowi

Termin: 2015-12-04 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus

Rekolekcje o darze proroctwa

Rekolekcje "Dar Proroctwa" warsztaty

Termin: 2017-09-16 Bazylika pw. Św. Franciszka z Asyżu oraz Klasztor Franciszkanów w Krakowie Sala bł. Jakuba

Celem rekolekcji jest rozpalenie w uczestnikach tego charyzmatu i praktyczne posługiwanie się darem w czasie rekolekcji oraz poza nimi