żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: proroctwo

Czym jest proroctwo

Czym jest proroctwo

O proroctwie dla Polski, ale też i dla każdego z nas. Jak odczytywać znaki czasu, jak zrozumieć to, czego Bóg ode mnie oczekuje.

Proroctwo i modlitwaProroctwo i modlitwa

Proroctwo i modlitwaProroctwo i modlitwa

rok wydania: 2011

Duch prorocki od samego początku przenika przepowiadanie Kościoła i zawsze towarzyszy gł ... adoracji niewysłowionej tajemnicy Boga, odnajdowanego i wciąż coraz bardziej upragnionego.

Proroctwo i modlitwa

Proroctwo i modlitwa

rok wydania: 2011

Ojciec Raniero, dzięki dogłębnej znajomości Pisma Świętego i wielkiemu otwarciu na dział ... j adoracji niewysłowionej tajemnicy Boga, odnajdowanego i wciąż coraz bardziej upragnionego

Czym jest proroctwo

Czym jest proroctwo

O proroctwie dla Polski, ale też i dla każdego z nas. Jak odczytywać znaki czasu, jak zrozumi ... pt. "Proroctwo". Posłuchaj możesz znaleźć odpowiedź na szereg nurtujących cię pytań.

SZKOŁA CHWAŁY

Termin: 2014-05-01 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach

Szkoła Chwały to rekolekcje, które co roku odbywają się w różnych miastach Polski .Ich celem jest przygotowanie uczestników do aktywnego włączenia ... .Nauczanie jest przeplatane warsztatami posługi charyzmatycznej. Rekolekcje te budzą pragnienie do dalszego wzrostu i posługi w swoich wspólnotach.

Uwierz Jezusowi

Termin: 2015-12-04 Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus

Rekolekcje o darze proroctwa

Rekolekcje "Dar Proroctwa" warsztaty

Termin: 2017-09-16 Bazylika pw. Św. Franciszka z Asyżu oraz Klasztor Franciszkanów w Krakowie Sala bł. Jakuba

Celem rekolekcji jest rozpalenie w uczestnikach tego charyzmatu i praktyczne posługiwanie się darem w czasie rekolekcji oraz poza nimi