żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: parafia

Msza św z modlitwą o uzdrowienie

Termin: 2019-01-13 Parafia Matki Bożej Pocieszenia

Czym jest Msza św. z modlitwą o uzdrowienie? Jest Mszą św., w której przeżywamy Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa, Jego Wniebowstąpienie, U ... eczek, Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch. O charyzmatach, Odnowie w Duchu Świętym i zmaganiu się z mocami ciemności, Kraków 2013, str. 131.)

Spotkanie modlitewne ze św. Ojcem Pio

Termin: 2019-02-16 Kościół p.w. św. Wawrzyńca w Malawie

Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Ojca Pio już 16 lutego 2019 r. Rozpoczynamy mszą świętą o godz. 18:00, a po niej katecheza i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Seminarium Odnowy Wiary

Termin: 2014-09-01 Parafia pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie

Niebawem w naszej wspólnocie będziemy przeżywali Seminarium Odnowy Wiary w Duchu Świętym. Seminarium rozpocznie się 1 września (poniedziałek) i ... dnia. Aby pogłębić wiedzę w tym temacie, zachęcamy do zapoznania się z artykułami, które znajdują się na naszej stronie w zakładce SEMINARIUM.

MĘSKI Różaniec Rzeszów

Termin: 2019-12-07 Parafia Świętego Krzyża w Rzeszowie

Nabożeństwo rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Następnie udajemy się w szyku dwójkowym odmawiając modlitwę różańcową (w milczeniu) w nas ... zie Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Na te nabożeństwa serdecznie zapraszamy nasze rodziny gdzie razem będziemy modlić się w tych intencjach.

Tarnowieckie Nabożeństwo Zawierzenia

Termin: 2019-08-07 Parafia pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Tarnowieckie Nabożeństwo Zawierzenia. Przewodniczą parafie z Szebni i Warzyc. Figurę MBT poniosą strażacy z Wrocanki. Serdecznie zapraszamy całą wspólnotę parafialną do modlitwy.

Zaproszenie na odpust w sanktuarium i parafii Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

Termin: 2019-08-01 Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

Tegoroczne uroczystości odpustowe w sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie w oczywisty sposób nawiązują do tego, co na cmolaskim Taborze pr ... : „To jest mój Syn wybrany, Jego słuchajcie!”. Ks. Michał Bator – proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Cmolasie

Wiosna Kościoła - warsztaty ewangelizacyjne. Jak ewangelizować parafię?

Termin: 2018-02-09 Dom Diecezjalny TABOR, Rzeszów, ul. Połonińska 25

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek jak skutecznie przyprowadzać ludzi do Jezusa? Gdzie jest Twoje miejsce do mówienia im o Jezusie? Jakie masz n ... W swojej pracy duszpasterskiej zakładał wspólnoty w Polsce, a także poza jej granicami m.in.: we Włoszech, na Słowacji, w Niemczech, a także w RPA.

DUCH i OGIEŃ

Termin: 2019-01-18 Parafia Ducha Świętego w Szczecinku

Zapraszamy na czuwanie modlitewne, które na swoim celu ma poznanie Boga Ojca i Jezusa Chrystusa dzięki Duchowi Świętemu. Katecheza, wspólnota i adoracja z uwielbieniem. Przyjdź, zobacz, pomódl się i spotkaj!

Ogólnopolskie Michalickie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne

Termin: 2019-09-27 Parafia św. Michała Archanioła i bł. Br. Markiewicza w Toruniu

Warsztaty adresowane są szczególnie do młodzieży i odpowiadają na potrzeby młodych ludzi, którzy chcą spotkać się z muzyką sakralną i słowem liturg ... edzielną Eucharystię obowiązkowo strój galowy. Zgłoszenia i bliższe informacje: ks. Rafał Szwajca CSMA kom: 669-190-409 e-mail: lojzito@wp.pl

Wieczór Uwielbienia

Termin: 2019-11-03 Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

UWIELBIENIE ZE ŚWIĘTYMI Niedziela 3 Listopada 2019 godz. 18.00 - Msza Święta - Uwielbienia - Modlitwy Wstawiennicze

Więź małżeńska a szczęście w życiu.

Termin: 2022-06-04 Aula parafialna przy klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów

Dr inż. Jacek Pulikowski – szczęśliwy mąż i ojciec, wielki autorytet dla tysięcy małżeństw, autor wielu książek o tematyce małżeńskiej i rodzinnej. Zapraszamy małżonków, rodziców, narzeczonych, zakochanych i chętnych! Wstęp wolny!