żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: o. Leon Knabit OSB

Ojca Leona słów kilka

Ojca Leona słów kilka

rok wydania: 2014

„Ojca Leona słów kilka” to niezwykła książka napisana przez niezwykłe ... Czy czyściec istnieje? Jak rozumieć piekło? ... oraz wiele innych.

Instrukcja obsługi mężczyzny

Instrukcja obsługi mężczyzny

rok wydania: 2012

Kilkadziesiąt odpowiedzi na ważne pytania dotyczące mężczyzn. Ojciec Leon Knabit ... nę swojego życia. Również mężczyźni mogą się z tej książki wiele o sobie dowiedzieć.

Miłość nie przeminie

Miłość nie przeminie

rok wydania: 2008

W iara, nadzieja, miłość i... Ciało Chrystusa — oto tematy podjęte przez Ojca Leona w ... dzienności; - gdybyśmy sami spełniali wymagania, jakie stawiamy innym, życie byłoby piękne.

Weź się w garść, bądź święty

Weź się w garść, bądź święty

rok wydania: 2015

Temat spotkania jest wieloznaczny: MY-ŚWIĘCI. Można to bardzo rozmaicie sobie tłum ... ry, awantury – to nie bardzo sprzyja temu, żeby mówić właśnie o świętości.

Ojca Leona słów kilka - In vitro

Ojca Leona słów kilka - In vitro

In-vitro - to problem niezwykle delikatny, choć niestety, często sprowadzany do kwestii po ... dzi, którzy bardzo pragną mieć dzieci. (źródło: www.ps-po.pl )

Mężczyzna i jego świat

Termin: 2015-03-12 Benedyktyński Instytut Kultury Chronić dobro

Warsztaty „Mężczyzna i jego świat” opierają się o chrześcijański światopogląd i współczesną wiedzę na temat człowieka, mężczyzny i kob ... ych więzi, uczymy się inwestowania na koncie emocji, rozwiązywania konfliktów oraz stawiania właściwych granic w relacjach z innymi i z samym sobą.