żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: nauka

Boża lekcja

Boża lekcja

Czy miałeś w swoim życiu wątpliwości co do sposobu swojego życia? Czy czułeś w swoim wnętrzu ... z w niej uczestniczyć? Wysłuchaj kazania bp. Grzegorza Rysia, a dowiesz się czego ona dotyczy.

Zabawa, nauka, rozwój. Dla ojców przedszkolaków

Zabawa, nauka, rozwój. Dla ojców przedszkolaków

rok wydania: 2011

Czy potrafisz być dobrym ojcem? Być tatą, to coś więcej niż naprawić dziecku ... ż dziś baw się, ucz i rozwijaj razem ze swoim dzieckiem. Poznaj smak przygody bycia ojcem!

Nauka i mądrość

Nauka i mądrość

rok wydania: 2005

N ie ma innego rozwiązania dla historii świata, jak tylko w ustroju chrześcijańskim, be ... ijańska, i w którym ona przybierze właściwe sobie rozmiary. Jacques Maritain

Byłem ateistą

Byłem ateistą

Gościem katechezy był dr inż. Mirosław Rucki – naukowiec i były ateista. W swoim wystąpieni ... stnienia. Katecheza Audiowizualna odbyła się 23.06.2015 w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie.

Boża lekcja

Boża lekcja

Bóg jest wspaniałym nauczycielem. Nie wtłacza w nas swojej wiedzy na siłę. Pozwala każ ... więtym, to jesteśmy w stanie poznać odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i troski naszego życia.

Czy nauka jest Królestwem Boga?

Czy nauka jest Królestwem Boga?

Metropolita łódzki zwrócił uwagę na to, że – najważniejsze w uprawianiu n ... 2018/10/abp-rys-relacja-mistrz-uczen-to-jest-dusza-zycia-uniwersyteckiego-to-jest-dusza-nauki/

Stacjonarne Warsztaty Pisania Ikon: ELEUSA

Termin: 2018-03-01 "Pracownia Rozwoju Osobistego” Częstochowa

Eleusa – Miłosierdzia, Czułości. Przedstawia Matkę Boską pochylającą głowę, aby przytulić swój policzek do policzka Syna. Rodzaj warsztató ... 900 zł. Jest możliwość rozłożenia tej kwoty na 4 raty, płatne co miesiąc. W przypadku zapłaty całej kwoty z góry – zniżka w wysokości 50 zł.