żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Loretto

Nowe wezwania Litanii

Nowe wezwania Litanii

Maryja, jest Tą, która pośredniczy między nami a Jezusem. Jest Tą, która przyśpiesza Jego działanie. Jest Nadzieją, że Bóg nie zostawił nas na ziemi samych.

Nowe wezwania Litanii

Nowe wezwania Litanii

Litania Loretańska, inaczej Litania do Najświętszej Maryi Panny. W bazylice w Loretto, we Wło ... tu. Stąd określenie „loretańska”, mimo tego, że litania powstała we Francji. 

Odpust Matki Bożej Loretańskiej

Termin: 2021-09-05 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto

Serdecznie zapraszamy 5 września 2021 r. (niedziela) na doroczny odpust do Loretto w naszym sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. W tym roku – ... ”. Serdecznie zapraszamy na najbliższe uroczystości w Loretto. Grupy zorganizowane prosimy o zgłoszenie pod numerem telefonu 29 741 17 87.

Rekolekcje Loretańskie/ JESIEŃ ŻYCIA MOŻE BYĆ KOLOROWA

Termin: 2021-05-18 Loretto

Podeszły wiek jest swego rodzaju próbą i różni ludzie rozmaicie je podejmują. Przede wszystkim warto pamiętać, że starość można przeżywać jako zapo ... e łatwiej odnaleźć wszystkie kolory jesieni. W programie: Eucharystia, konferencje, adoracja, możliwość spowiedzi świętej i rozmowy indywidualnej.

Rekolekcje loretańskie Jak radzić sobie z samotnością?

Termin: 2021-11-08 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

Czy samotność może być darem? Czy może być powołaniem? Co zrobić, gdy do pewnego momentu jej nie było a potem przyszła nagle lub powoli się wkrad ... ność jest doświadczeniem nieobcym. Można być osobą samotną i cierpieć tego powodu, ale można samotność przyjąć, zaakceptować i wykorzystać…