żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: koncert

JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA koncert 2018

"JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA" koncert 2018

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Rzeszowie. Modlitwa, uwielbienie, dziękczyn ... ia przez Polskę niepodległości, na koncercie nie zabraknie także wątków patriotycznych.

Pył Piękna

Pył Piękna

Kształtem miłości piękno jest - i tyle, Ile ją człowiek oglądał na świecie, W ogromnym Bogu alb ... zeszłości, prostuje ścieżki życia i wydobywa z nas piękno, piękno przysypane często warstwą pyłu.

JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA koncert 2018

"JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA" koncert 2018

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Rzeszowie. Modlitwa, uwielbienie, dziękczynienie! Wszystk ... ę odzyskania przez Polskę niepodległości, na koncercie nie zabraknie także wątków patriotycznych.

Koncert Uwielbienie

Termin: 2014-06-19 Park im. Henryka Sienkiewicza

Planowany koncert jest cyklicznym wydarzeniem plenerowym, odbywającym się we Włocławku w Uroczystość Bożego Ciała, w którym może uczestniczyć każdy ... Dworakowski – puzon Tomasz Majewski – instrumenty perkusyjne Krzysztof Kwiatkowski – perkusja Andrzej Solarski – bas

Solne Uwielbienie

Termin: 2014-06-19 Małopolska Arena Lekkoatletyczna

JEDYNY KONCERT UWIELBIENIA W BOŻE CIAŁO W MAŁOPOLSCE! Solne uwielbienie jest chrześcijańską inicjatywą, organizowaną po raz pierwszy w wojewódz ... mysłodawcą koncertu jest franciszkanin o. Mariusz Tabor OFM, a głównym organizatorem Urząd Gminy Wieliczka na czele z burmistrzem Arturem Koziołem.

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha

Termin: 2014-06-19 Park Sybiraków (os. Baranówka)

Już dwunasty raz w Rzeszowie na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków tysiące osób zbierze się w Boże Ciało, by uwielbiać Pana Boga. Kon ... Serca Jednego Ducha. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha stał się inspiracją dla zorganizowania koncertów Uwielbienia w wielu miastach Polski.

Wieczór Uwielbienia „W górę serca”

Termin: 2014-06-19 Lubliniecki Rynek

Wieczór uwielbienia „W górę serca” to wyjątkowy koncert muzyki chrześcijańskiej na wysokim poziomie artystycznym połączony z działaniam ... towarzyszeniem kwartetu smyczkowego Altra Volta, chóru Con Brio oraz swoich zespołó muzycznych. 5. ok. 21.45 zakończenie Wieczoru Uwielbienia.

Koncert Uwielbienia w Opolu

Termin: 2014-06-19 Opole

Już po raz piąty, w Boże Ciało, 19 czerwca 2014 w Opolu będzie miał miejsce Koncert Uwielbienia. Modlitwę poprowadzi zespół Przecinek wraz zaprzyjaźnionymi muzykami i Chórem Corpus Christ

Koncert uwielbienia w Starej Wsi

Termin: 2014-08-16 Bazylika oo. Jezuitów w Starej Wsi k. Brzozowa

16 sierpnia b.r. w bazylice oo. Jezuitów w Starej Wsi k. Brzozowa, odbędzie się Koncert uwielbienia. Chór, jazzowe combo i kwartet smyczkowy, pod wodzą Poldka Twardowskiego wypełnią barokową świątynię muzyką i uwielbieniem Boga. Koncert poprzedzi Eucharystii, która rozpocznie się o 17:00.

Wieczór Uwielbienia w Gliniance

Termin: 2015-06-04 Błonia Przykościelne

Spotkanie z Jezusem Eucharystycznym, który przeniesiony z naszego zabytkowego Kościoła w pięknej oprawie procesji światła dołączy do zgromadzonych ... m nieść. Chcemy podziękować Bogu za łaskę wiary. Chcemy podziękować Bogu za to, że jest z nami zawsze; za to, że Jest Wielką Nieskończoną Miłością.

Maleńka miłość zbawi świat. Wieczór poezji i kolęd w Świętym Roku Miłosierdzia.

Termin: 2016-01-06 Bazylika katedralna w Płocku

„Maleńka Miłość zbawi świat. Wieczór poezji i kolęd w Świętym Roku Miłosierdzia”. Pod takim tytułem odbędzie się tym razem doroczny ko ... Ojców Kościoła poświęcone Bożemu Miłosierdziu, tradycyjne i współczesne polskie kolędy oraz utwory klasyki światowej. Serdecznie zapraszamy.