żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: katolicki przedsiębiorca

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Termin: 2019-03-08 33-318 Gródek nad Dunajcem

Temat rekolekcji: "Kapitalistyczne" cnoty w szkole Ewangelii Styl życia dzisiejszego świata skłania nas coraz wyraźniej do pytania się o wartości, ... Tarnowie, członek zwyczajny Międzynarodowej Papieskiej Akademii Maryjnej w Rzymie. Konsultor Komisji Nauki i Komisji Maryjnej Episkopatu Polski.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla przedsiębiorców, pracodawców i ludzi biznesu

Termin: 2019-04-05 DOMUS MATER

Temat rekolekcji: Poznawanie siebie w świetle Słowa Bożego Odkrywanie prawdziwego obrazu siebie w świetle Słowa Bożego może stać się szczególną dr ... , redaktorem naczelnym „Zeszytów Formacji Duchowej”. Współtwórca projektów propagujących w Polsce i w Europie praktykę lectio divina.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla przedsiębiorców, pracodawców i ludzi biznesu

Termin: 2019-04-05 Klasztor Sióstr Betanek

Temat rekolekcji: „Świętość powszednia, czyli o sprawianiu, aby każdy dzień był ważny" Zapraszam do refleksji nad codziennością, w której ka ... TALENT. Spowiednik i kierownik duchowy. Z zamiłowania rysownik (autor serii humorystycznych rysunków z cyklu Przypadki Prezesa Cnoty) i piechur.

Rekolekcje dla przedsiębiorców: „CZYŃCIE SOBIE ZIEMIĘ PODDANĄ" (Rdz 1, 28)

Termin: 2014-09-19 Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej

Każdy z nas jest powołany do bycia przedsiębiorcą: „Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności&# ... iech ci ukaże oblicze swoje i zmiłuje się nad tobą. Niech zwróci oblicze swoje ku tobie i niech cię obdarzy pokojem”. św. Franciszek z Asyżu.

Rekolekcje dla przedsiębiorców "Biznes po Bożemu"

Termin: 2019-09-20 Domus Mater

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje "Biznes po Bożemu", które odbędą się w Krakowie w dniach 20-22 września 2019 r. Rekolekcje dla przedsiębiorc ... pisy przyjmuje ks. Grzegorz Piątek. Wyślij sms na nr +48 600 896 895 lub mail na gpiatek@scj.pl podając imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu.

Rekolekcje wielkopostne

Termin: 2018-03-02 30-715 Kraków

W trakcie rekolekcji będą poruszane następujące kwestie: Powołanie. Znajdź radość i spełnienie w trudnym powołaniu prowadzenia przedsiębiorstw, ki ... obrą Nowinę, umocnić, wesprzeć, napełnić sensem, radością i dziękczynieniem. Pomogą odnaleźć nowe spojrzenie na siebie: to, którym widzi nas Bóg.

Rekolekcje wielkopostne - POKORNI ZYSKAJĄ ZIEMIĘ

Termin: 2018-03-09 Klasztor Sióstr Betanek

O wynoszeniu się nad innych wśród przedsiębiorców nie trzeba nawet pytać. Każdy kto przewodzi innymi może być oskarżony o pychę. Tymczasem Pan Bóg ... amy Boży zamysł dotyczący pokory i jak go realizować. A także wspólnie z Niepokalaną Dziewicą Maryją, Panną Pokorną, będziemy Boga o pokorę prosić.