żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: Joga

Czym jest zło, gdy go nie widać?

Czym jest zło, gdy go nie widać?

Jako kilkuletnie dziecko wykazywał zdolności paranormalne, które potem zostały rozpozn ... życiu świadectwie-testamencie. Zapraszamy do wysłuchania świadectwa Sergiusza Orzeszko IPB .

Bóg mnie ocalił

Bóg mnie ocalił

Kolejne Świadectwo Ojca J. Verlinde, w którym mówi o niebezpieczeństwach New Ag ... Jezusa. Po tym wydarzeniu następuje długi i bolesny proces uzdrawiania i wyzwolenia duchowego.

Świadectwo życia

Świadectwo życia

Świadectwo życia Josepha Marie Verlinde, który przez wiele lat zagłębiał się w nauki r ... temat religii i filozofii wschodu oraz mówi o zagrożeniach duchowych z tym związanych.

Inwazja neopogaństwa

Inwazja neopogaństwa

Pełny wykład siostry Michaeli Pawlik, ujawniającej historyczno-ideologiczne tło popularyzowanych współcześnie neopogańskich praktyk religijnych.

Zagrożenia duchowe

Zagrożenia duchowe

Konferencja Roberta Tekieli o zagrożeniach duchowych. Autor porusza następujące temat ... ńskie, amulety, homeopatia, przedmioty poświęcone bóstwom, bioenergoterapia.

Wyszedłem z piekła!

Chciałbym dać świadectwo, jak bardzo niebezpieczne są joga, okultyzm, magia, medytacje i tech ... Wiesław  Powyższe świadectwo ukazało się na stronie: www.krolowa-pokoju.com.pl

Ukryte zagrożenia duchowe cz. 2 - tarot, joga

Ukryte zagrożenia duchowe cz. 2 - tarot, joga

Tym razem Robert Tekieli zaprosił do rozmowy człowieka zajmującego się problematyką sekt i gr ... z uzależnieniem od okultyzmu. Kolejnym gościem spotkania była kobieta praktykującą jogę. 

Niebezpieczna joga

Niebezpieczna joga

Agnieszka Gryncewicz na jednej z katechez audiowizualnych organizowanych w Klasztorze oo. Ber ... ualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej  fundacji .

Przez jogę do zniewolenia

Przez jogę do zniewolenia

Na mojej rodzinie ciąży grzech międzypokoleniowy. 
Babcia dokonała aborcji, a  ...   https://www.facebook.com/ MiesiecznikEgzorcysta