żywa Wiara

tagiZOBACZ WSZYSTKIE

Szukany tag: asertywność

Asertywność. Jak docenić samego siebie?

Asertywność. Jak docenić samego siebie?

rok wydania: 2008

J ak docenić samego siebie? Jak zdobyć szacunek do samego siebie? Jak bronić swoich pra ... gą być niezwykle pomocne w uczeniu się asertywności, zdrowej samooceny i akceptacji siebie.

Warsztaty ASERTYWNOŚĆ - sztuka mówienia "nie"

Termin: 2019-03-23 Pracownia Rozwoju Osobistego

Na warsztatach: › o tym, jak być stanowczym, jak nie raniąc, powiedzieć komuś „nie”; › o umiejętności mówienia „nie ... i ćwiczeń. Nacisk jest tu położony na psychoedukację, w ramach danej problematyki i odniesienie do Biblii. Koszt udziału: 140 zł (8 godz. + obiad)

Bibliodrama ASERTYWNOŚĆ - sztuka mówienia "nie"

Termin: 2019-03-24 Pracownia Rozwoju Osobistego

BIBLIODRAMA - oodejmujemy temat, bardziej wchodząc w świat Biblii przez wyobraźnię, pracę ciałem, używając różnych dziedzin sztuki. Celem jest dośw ... tości. Stanowi element zdrowej troski o siebie na trzech płaszczyznach: cielesnej, duchowej i psychicznej. Koszt udziału: 110 zł (6 godz. + obiad)

MĄDRA MIŁOŚĆ - chrześcijańskie warsztaty psychologiczne

Termin: 2014-12-06 Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego

Przeznaczone są dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na pytania:  Czym jest miłość jako uczucie i miłość jako decyzja?  Jakie są wymiary m ... życia „Wreszcie żyć”, porady indywidualne. INFORMACJE I ZAPISY: e-mail: kontakt@osrodek-brynow.pl tel.: 509 96 33 02; 509 96 33 56

Relacje a potrzeba stawiania granic

Termin: 2015-10-02 Centrum Formacji Duchowej - Salwatorianie

SZKOŁA KIEROWNICTWA DUCHOWEGO: Szczególną trudność w relacjach międzyludzkich stanowią granice: nie wszystko mi wolno w relacji i nie wszystko jest ... w modlitwę egzystencjalną i rozeznawanie duchowe. Mają możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i indywidualnej rozmowy z kierownikiem duchowym.