żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Niebezpieczna joga

autor: Agnieszka Gryncewicz

użytkownik: Admin z dnia: 2013-03-18

Agnieszka Gryncewicz na jednej z katechez audiowizualnych organizowanych w Klasztorze oo. Bernardynów w Rzeszowie mówiła o swoich doświadczeniach związqanych z uprawianiem jogi. Postanowiła wziąć udział w tych zajęciach, ponieważ uważała, że są one najskuteczniejszym i nie wymagającym forsownych ćwiczeń fizycznych sposobem na zmniejszenie dolegliwości związanych z bólem kręgosłupem. Joga miała być również receptą na pozbycie się kompleksów i rozwiązanie wszystkich problemów. Początkowo nic nie wzbudzało jej podejrzeń. Po pierwszym miesiącu praktykowania jogi zaczęła j odczuwać zmiany duchowe, między innymi przepływ energii między sobą a nauczycielem jogi, zjawiska telepatii. W kolejnych tygodniach zauważyła coraz większe zainteresowanie mężczyzn jej osobą, co wtedy bardzo ją cieszyło. Stopniowo pojawiały się jednak niezrozumiałe, nasilające się zjawiska (np. uczucie, że obok znajduje się jakaś osoba), a także koszmary senne, które dręczyły również jej dziecko. Zdawała sobie sprawę, że był to efekt działania jogi. Coraz bardziej czuła się zniewolona duchowo, ogarniało ją przerażenie. Nie zaniechała jednak praktykowania jogi, zmieniła tylko szkołę...
 
---------------------------
Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.

20:00
Niebezpieczna joga... (nr 1)
20:00
Niebezpieczna joga... (nr 2)
20:00
Niebezpieczna joga... (nr 3)
15:46
Niebezpieczna joga... (nr 4)

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (13)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Rena

23.08.2017, godz.00:37

podejście-"wymarzony sport bo się leży a mięśnie pracują", do tego lektury okultystyczne, a na lekcji jogi nauczyciel psychopata - to się nie mogło skończyć dobrze

~Jadwiga L.

26.05.2016, godz.14:30

Witam, bardzo celne spostrzenia. Mam podobne doświadczenia z jogą. To swiadectwo nie jest dla mnie niczym nowym, wszystkie podobne "objawy" dotkneły mnie. Niestety. Na szczęście przez ostanie 10 lat poszukiwań odnalazłam odpowiedź na pytania oczywiście z pomocą boskiej opatrzności i ludzi których spotykałam na swojej drodze. Dziękuje Bogu za opiekę w tej trudnej drodze.

~Julia

09.03.2016, godz.07:59

Dziękuję -Tylko w Bogu nadzieja :)

~Podaj imię lub nazwisko (nick)

09.03.2016, godz.07:58

Dziękuję i pozdrawiam :) Tylko w Bogu nadzieja

~ana

27.09.2015, godz.18:04

dziekuje za swiadectwo, wprawdzie nie cwicze jogi ale doznalam oswiecenia

~ola

16.09.2015, godz.08:38

Kobieta miała ciężkie przejścia a zwala wszystko na jogę. Łatwo szukać winy poza sobą, zamiast po prostu nauczyć się żyć jako wrażliwa osoba.

~A

06.08.2014, godz.05:07

Myślę, że każdy kto ma w sobie dużo lęków i kompleksów znajdzie wszędzie robotę szatana...

~Lena

30.12.2013, godz.17:50

Myślę, że każdy kto ma wątpliwości co do jogi itd. powinien obejrzeć, czy posłuchać siostry Michaeli Pawlik i wspomnianego Ojca Verlinde. To prawdziwe autorytety. Polecam , tak dla rozjaśnienia. Sama ćwiczyłam jogę i wiem, że nie tylko odwraca uwagę od Pana ale nawet jeśli ''niezauważalnie''przeszkadza w życiu sakramentalnym

~ewma2@wp.pl

30.09.2013, godz.12:51

...sakramenty jak kroplówka, pięknie powiedziane;)

~sylwia

10.01.2013, godz.12:25

pani Agnieszko, tacy ludzie jak pani sa dzis bardzo potrzebni, zeby PRAWDA wyszla na jaw. dziekujemy

~picado<3

31.12.2012, godz.05:19

Pan ma wielką moc i potrafi wyzwolić każdego człowieka z obojętnie jakiego nałogu czy innych rzeczy. Jeśli modlimy się do Boga żarliwie i z głęboką wiarą to otrzymamy to o co się modlimy. Maryja!!!

~Sławek333

19.12.2012, godz.15:24

Piękne świadectwo.Słyszałem kiedyś że joga jest zła dlatego zacząłem słuchać tego świadectwa z ciekawości aby móc przestrzec kogoś innego .Musimy pamiętać że wszędzie tam gdzie nie ma Boga jest szatan kryje się on pod różnymi postaciami magia ,wróżbiarstwo i inne .

~Irek B

25.11.2012, godz.14:07

Dzięki Agnieszko za wspaniałe świadectwo. Jeszcze większe dzięki tobie Jezu za okazanie swojej chwały i miłości do każdego z nas!!! Krótkie nie jest, lecz warte jest poświęcenia swego czasu. Całość jest bardzo interesująca, szczególnie dyskusja jaka się wywiązała po świadectwie. Polecam udostępniać to świadectwo wszędzie tam gdzie toczy się dyskusja na temat jogi. Chwała Panu!!!

Powiązane artykuły

Świadectwo życia

Świadectwo życia

autor: O. Joseph Marie Verlinde

Świadectwo życia Josepha Marie Verlinde, który przez wiele lat zagłębiał się w nauki religii wschodu.

dodano: 2016-07-04 Admin
Komentarzy (2)
Ukryte zagrożenia duchowe cz. 2 - tarot, joga

Ukryte zagrożenia duchowe cz. 2 - tarot, joga

autor: Robert Tekieli

Tym razem Robert Tekieli zaprosił do rozmowy człowieka zajmującego się problematyką sekt i grup psychomanipulacyjnych. Mówił on o swoich doświadczeniach związanych z uzależnieniem od okultyzmu....

dodano: 2012-07-22 Admin
Komentarzy (0)
Przez jogę do zniewolenia

Przez jogę do zniewolenia

autor: Paweł

Pierwszy raz spotkałem się z jogą parę lat temu. Pierwsze zajęcia: półtorej godziny, maty, kadzidełka. Jako jeden 
z dwóch mężczyzn wśród kilkunastu kobiet, czułem się trochę nieswojo, jednak...

dodano: 2015-03-20 Admin
Komentarzy (0)