żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Modlitwa do świętej Rity nie zawodzi

autor: Margaret

użytkownik: MRak z dnia: 2023-05-23

Przez trzy lata cierpiałam na zaburzenie pracy jelit. Szukałam pomocy u wielu lekarzy specjalistów. Niestety żaden z nich nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Pewnego dnia w skrzynce na listy znalazłam obrazek z modlitwą do św. Rity. Postanowiłam modlić się o uzdrowienie za jej wstawiennictwem ponieważ miałam wrażenie, że nigdy nie odzyskam zdrowia. Minął tydzień wytrwałej modlitwy. Ósmego dnia usłyszałam w sercu głos, który kazał mi skontaktować się z lekarzem, którego nigdy wcześniej nie znałam. Tak zrobiłam. Podczas rozmowy telefonicznej pielęgniarka umówiła mnie na wizytę. Będąc w gabinecie powiedziałam lekarzowi o mojej chorobie i symptomach, które jej towarzyszą. Doktor nie kazał mi robić dodatkowych badań. Zapisał mi lekarstwo. Zapewnił mnie, że mi pomoże. Przez dwa tygodnie zażywałam przepisany lek i dzięki niemu odzyskałam zdrowie i radość z życia.

Wiem, że to wszystko spotkało mnie dzięki wstawiennictwu św. Rity.

Ostatnio miałam operację usunięcia kamienia z woreczka żółciowego. Modliłam się do św. Rity o pomyślny przebieg zabiegu. Operacja zakończyła się pomyślnie. Obecnie cieszę się dobrym zdrowiem.

Przekonałam się, że św. Rita jest cudowną orędowniczką w Niebie.

Margaret

Tłumaczenie z j. angielskiego: Marcin Rak

Źródło:www.prayerforimpossible.com/testimonials.html

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.