żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Różaniec ocalił mojego kolegę od śmierci i trwałego kalectwa

autor: Marsha Stewart

użytkownik: MRak z dnia: 2023-02-07

10 września 2001 zapisałam się na Obrzęd Chrześcijańskiego Wtajemniczenia Dorosłych. Podczas Uroczystości Zesłania Ducha Świętego w 2002 roku przyjęłam chrzest i sakrament bierzmowania. Stałam się członkiem Kościoła Rzymskokatolickiego. W wierze katolickiej znalazłam pokój w sercu, jakiego nigdy wcześniej nie znałam.

Kilka lat temu mój kolega z pracy miał wypadek drogowy podczas jazdy motocyklem. Doznał rozległych urazów głowy. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie.

Siedziałam w pokoju i szlochałam. Chciałam mu jakoś pomóc. W pewnym momencie przyszło mi na myśl, aby odmówić za niego modlitwę różańcową. Wyciągnęłam z torebki różaniec. Zaczęłam gorliwie odmawiać modlitwę różańcową, prosząc Boga i Maryję o uratowanie życia i cud uzdrowienia dla mojego kolegi. Pamiętam doskonale ból jaki miałam w sercu kiedy przesuwałam paciorki różańca.

Następnego dnia odwiedziłam kolegę w szpitalu. Leżał nieprzytomny na oddziale intensywnej terapii. Miał wysypkę na ciele. Jego głowa była spuchnięta i zakrwawiona.

Matka Boża wysłuchała moją modlitwę. 5 dni później odzyskał przytomność i lekarze przenieśli go na inny oddział. Rozpoznał mnie kiedy znowu go odwiedziłam. Rozmawialiśmy przez jakiś czas.

Lekarze myśleli, że nie przeżyje. Ku ich zaskoczeniu wyzdrowiał i teraz prowadzi normalne życie. Niestety w rezultacie wypadku ma zaniki pamięci od czasu do czasu. Wiele osób modliło się kiedy przebywał w szpitalu. Wierzę, że mój różaniec, który odmówiłam w jego intencji ocalił go od śmierci.

Marsha Stewart

Tłumaczenie z j. angielskiego: Marcin Rak

Źródło: 101 Inspirational Stories of the Rosary. Called by Joy Book. s. 47.

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły

Różaniec ocalił mojego wnuka od śmierci

Różaniec ocalił mojego wnuka od śmierci

autor: Mary Corcoran

Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Ku ich zaskoczeniu Dominik przeżył. Wiem, że dzięki modlitwie różańcowej Matka Boża zainterweniowała i ocaliła mojego wnuka od śmierci.

dodano: 2022-08-09 MRak
Komentarzy (0)
Różaniec ocalił mojego syna od śmierci

Różaniec ocalił mojego syna od śmierci

autor: Samantha M. West

Od samego początku modliłam się za swojego syna na różańcu. Bóg wysłuchał moich modlitw. Gdyby ktoś teraz spojrzał na mojego syna to by pomyślał, że nie miał żadnego wypadku. Wiem, że żyje dzięki...

dodano: 2021-04-21 MRak
Komentarzy (0)
Różaniec pomógł mi zrozumieć prawdy wiary

Różaniec pomógł mi zrozumieć prawdy wiary

autor: Doung

Owoce modlitwy różańcowej przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Zacząłem pojmować wyznawaną wiarę jak nigdy przedtem. Codziennie odmawiając różaniec odkrywam nowe bogactwo wiary i Kościoła...

dodano: 2019-12-31 MRak
Komentarzy (0)