żywa Wiara

Świadectwa wiaryZOBACZ WSZYSTKIE

Miejcie siłę, odwagę i stanowczo powiedzcie: „Nie”

autor: Beatrice

użytkownik: MRak z dnia: 2019-02-12

Minął rok i cztery dni od tego strasznego dnia, w którym zgrzeszyłam przeciwko Bogu, mojej rodzinie i sobie. Byłam wychowywana w wierze katolickiej. Wiedziałam, że przedmałżeński seks jest zły. Jednak zgrzeszyłam. Teraz 1000 razy bardziej czuję się winna, ponieważ świadomie zgrzeszyłam.

Utrata dziewictwa spowodowała wiele problemów w moim życiu. Przed bardzo długi czas płakałam podczas snu, czułam się obrzydliwie i było mi wstyd z powodu tego, co zrobiłam. Kilka dni temu zebrałam się na odwagę, aby pójść do lekarza w celu przeprowadzenia badań na obecność chorób wenerycznych. Nadal czekam na wyniki.

Wiem, że Bóg przebaczył mi grzech cudzołóstwa kiedy wyznałam go na spowiedzi. Jednak nadal jest mi ciężko przebaczyć samej sobie. W wieku 21 lat straciłam dziewictwo. Przez 21 lat życia przechowywałam cudowny prezent dla mojego przyszłego męża na noc poślubną. Jednak wpływ tego świata i próżność taką przejęły nade mną kontrolę, że zapomniałam o wartościach, których się trzymałam.

Niestety co się stało to się nie odstanie. Tym co mi pozostało jest lekcja, którą dostałam przez moją błędną decyzję. Dobija mnie to, że przez mój bezmyślny „pierwszy raz” na zawsze straciłam coś, co miało być prezentem ślubnym dla mojego przyszłego męża.

Proszę was, abyście się dobrze zastanowili zanim zrobicie coś, co wpłynie na wasze życie. Utrata dziewictwa nie jest rzeczą, którą łatwo się zapomina.

Posłuchajcie Boga i waszego serca, miejcie siłę, odwagę i stanowczo powiedzcie: „Nie”.

Beatrice*

*Imię zmienione ponieważ autorka świadectwa pragnęła zachować anonimowość

Tłumaczenie z j.ang. na j. pol: Marcin Rak

Źródło: http://www.premaritalsex.info/real-life-stories/

 

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły

Po wszystkim zrozumiałam, że przedmałżeński seks jest zły

Po wszystkim zrozumiałam, że przedmałżeński seks jest zły

autor: Alicia

Kiedy poznałam mojego chłopaka straciłam głowę. Rozumieliśmy się bez słów i mogliśmy rozmawiać ze sobą przez wieki. Potem nasza przyjaźń dojrzała do czegoś więcej. Zaczęliśmy chodzić na randki,...

dodano: 2019-07-02 MRak
Komentarzy (1)
Gorzki smak kilku minut przyjemności

Gorzki smak kilku minut przyjemności

autor: Catherine

Chcę powiedzieć wszystkim nastoletnim dziewczynom, że naprawdę nie warto iść do łóżka z pierwszym lepszym chłopakiem. Nieplanowana ciąża i choroby przenoszone drogą płciową nie są tylko jedynymi...

dodano: 2018-10-02 MRak
Komentarzy (0)