żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Weekendowe warsztaty fotograficzne z modlitwą: Miłość Boga w pięknie krajobrazu

Weekendowe warsztaty fotograficzne z modlitwą: Miłość Boga w pięknie krajobrazu

Prowadzący: Ks. Marcin Gądek - kapłan Diecezji Tarnowskiej, wielokrotnie nagradzany za zdjęcia krajobrazowe, pasjonat fotografii

Dla kogo: Dla osób dorosłych (świeckich i konsekrowanych), które pasjonują się fotografią amatorską i chcą rozwijać swoje zainteresowanie w atmosferze spokoju, dobrego towarzystwa i modlitwy

Data: 2022.06.24 - 2022.06.26

Godzina: 18:00

Miejscowość: Zakopane

Ulica: Al. Przewodników Tatrzańskich 2

Miejsce wydarzenia: Dom Rekolekcyjny "Księżówka"

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3, 4 - osobowe z łazienką

Opłaty: 350,00

Osoba kontaktowa: pracownicy recepcji

Telefon: 182015133

E-mail: recepcja@ksiezowka.zakopane.pl

Strona internetowa: https://rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com/news/ks-marcin-gadek-tura-05-22/

Weekendowe warsztaty rekolekcyjne mają na celu pokazanie, jak pięknie, wspaniale i wartościowo można spędzać czas z Bogiem i drugim człowiekiem. Pokażą w jaki sposób przeżywać swoją pasję z Bogiem, od którego się ją otrzymało.

Program warsztatów uzależniony będzie od pogody. Będzie dostosowany do wieku i możliwości fizycznych uczestników grupy. Przewidziane są wyjazdy na plener na wschód i zachód słońca oraz inne atrakcje fotograficzne. Podczas pleneru Ksiądz Marcin podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą na temat robienia zdjęć krajobrazowych, światła, kompozycji i podstawowych ustawień aparatu przy robieniu zdjęć w plenerze.

Codzienna Msza święta, adoracja Najświętszego Sakramentu grupowa i indywidualna, konferencje, wyjścia w plener. Noclegi w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych, całodzienne wyżywienie. Całodobowy dostęp do napoi ciepłych i zimnych.