żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Rekolekcje loretańskie Uzdrawiająca moc Różańca część II

Rekolekcje loretańskie Uzdrawiająca moc Różańca część II

Prowadzący: o. Rajmund Guzik OCist

Dla kogo: Żywego Różańca, odmawiających Różaniec

Data: 2021.09.28 - 2021.09.30

Godzina: 18:00

Miejscowość: Loretto

Ulica: Loretto 1

Miejsce wydarzenia: Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

Zakwaterowanie: Dom rekolekcyjny Benedykt

Osoba kontaktowa: s. Wioletta

Telefon: 297411787

E-mail: centrum@loretto.pl

Strona internetowa: https://loretto.pl/moc-rozanca-2/

Rekolekcje dla wszystkich, którzy kochają Matkę Bożą i przez Różaniec chcą szerzyć Jej cześć. Poprowadzi je o. Rajmund Guzik, cysters, który kocha Matkę Bożą i szerzy nabożeństwo różańcowe. Sam robi różańce.
Podczas rekolekcji o. Rajmund przybliży część światła Różańca. Ukaże wartość i uzdrawiającą moc Różańca. Wygłosi 5 konferencji nawiązujących do poszczególnych tajemnic Różańca świętego. Poprowadzi medytacje oparte o Słowo Boże z Mszy Świętej z danego dnia. W tym czasie będziemy uczestniczyć w trzech Mszach Świętych z kazaniami.
Ten czas będzie okazją, by poznać bardziej treść rozważanych przez nas tajemnic światła i na nowo rozmiłować się w modlitwie, o którą Maryja prosi w każdym z objawień. By wreszcie doświadczyć wartości modlitwy różańcowej i uzdrawiającej jej mocy. A wszystko przez pryzmat i w świetle Pisma Świętego, które jest światłem na naszych ścieżkach. „Każdego dnia, kiedy odmawiam Różaniec, przypominam sobie historię miłości Boga do mnie i staję się ponownie uczestnikiem tamtych wydarzeń” – pisał bł. ks. Ignacy Kłopotowski, który z różańcem się nie rozstawał i wydawał „Kółko Różańcowe”. Być może i o tym będziemy mogli się sami przekonać?
Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 18.00, a kończą obiadem ok. godz. 14.00.
Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.