żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

12 Kroków do życia w Bogu

12 Kroków do życia w Bogu

Prowadzący: Magdalena Wołkowicz i Danuta Prot

Dla kogo: dla dorosłych

Data: 2021-05-10

Godzina: 00:00

Miejscowość: Polska

Miejsce wydarzenia: Polska

Opłaty: 120 - 200 zł miesięcznie

Osoba kontaktowa: Magdalena Wołkowicz - C.U.D. Życia - Chrześcijański Uniwersytet Dobrego Życia

Telefon: 608321293

E-mail: biuro@cud.edu.pl

Strona internetowa: https://www.facebook.com/CUD.Uniwersytet

'12 kroków do życia w Bogu' to roczny, program rozwojowo - terapeutyczno - rekolekcyjny, realizowany w formie online'owych (Internetowych), cotygodniowych wideo spotkań w małej grupie (8-10 osób max), pomagający pogłębić relację z Bogiem, sobą samym i bliskimi. Rozwijający umiejętności psychospołeczne. Pomagający w uporządkowaniu życia. Umożliwiający głębokie poznanie siebie i sensu swojego życia. Przynoszący uzdrowienie 'chorych' mechanizmów działania i funkcjonowania. Pracujemy w oparciu o Pismo Święte, codzienny kontakt z Bogiem (w modlitwie) i aktualną wiedzę z obszaru psychologii i psychoterapii.
Jeśli:
- czujesz się bezradny/a w wielu sytuacjach (np. nie potrafisz stawiać granic, nie panujesz nad swoimi emocjami)
- doświadczasz nieuporządkowania w życiu (masz kłopot z właściwym odżywianiem się, pracoholizmem, zakupoholizmem itp)
- masz problemy w relacjach z bliskimi i w środowisku pracy (np. inni Cię denerwują, wykorzystują, nie szanują)
- nie widzisz sensu w życiu, doświadczasz smutku, lęków - pragniesz zmienić swoje życie, podnieść swoje umiejętności koherencji (dbania o dobrostan) i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, - chcesz pogłębić swoje relacje z Bogiem i żyć w wewnętrznym pokoju.
ZAPRASZAMY Cię na warsztaty
Jeśli nie wiez czy to dla Ciebie? Napisz do nas wyślemy Ci bezpłatny kwestionariusz autodiagnozy różnych obszarów Twojego życia.
Aktualnie prowadzimy nabór do grup, które wystartują po 10 maja 2021:
PONIEDZIAŁKI (prowadzenie Magdalena Wołkowicz)
- Grupa dla PRZEDSIĘBIORCÓW 20.00 - 21.30
- Grupa dla KAŻDEGO 17.30 - 19.00
- Grupa dla kobiet z problemami w związkach 9.30 - 11.00
WTORKI i ŚRODY (prowadzenie Danuta Prot)
- grupa dla "MŁODSZYCH" (18-30 lat) wtorki, 17.30
- grupa dla KAŻDEGO, środy 18.15

KOSZT: 40 zł spotkanie, płatne raz w miesiącu (faktura), za tyle spotkań ile się faktycznie odbyło (w zależności ile np. poniedziałków wypada w danym miesiącu) + wpisowe 40 zł na materiały.

ZAPISY i INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE: biuro@cud.edu.pl, +48 608321293

Program oparty jest na:
- założeniach programu "12 kroków dla chrześcijan" (The Twelve steps A Spiritual Journey - Based on Biblical Techings), który ma swoje korzenie w 12 krokach dla Anonimowych Alkocholików
- koncepcji Jana Pawła II dotyczącego integralności ciała, duszy i umysłu człowieka "Człowiek czyli ten, kto zna samego siebie".
- Teorii Logoterapii Viktora Frankla (psychoterapeuty, twórcy trzeciego nurtu wiedeńskiej psychologii), który twierdził, że "motywacyjnym mechanizmem zdrowego psychicznie człowieka jest wola i sens życia".
- psychologii pozytywnej i terapii TSR (skoncentrowanej na rozwiązaniu), które koncentrują się na odkrywaniu mocnych stron, talentów i rozwijaniu umiejętności, które prowadzą do jak najlepszego życia.
Pracujemy w MAŁEJ GRUPIE 8 - 10 OSOBOWEJ, która jest pewnego rodzaju wspólnotą wspierającą się na drodze przemiany życia..Spotykamy się na wybranym komunikatorze przez cały rok. Pracujemy na materiałach kwestionariuszowych + materiałach audio i video, rozsyłanych mailowo w każdym tygodniu. Na każdy krok jest przeznaczone 3 do 4 tygodni pracy.

"Bezradność nie oznacza bezsilności. Nasza siła przemiany wypływa z Boga"
Każdy kolejny krok przybliża Cię do szczęśliwego życia!"

Prowadząca: Magdalena Wołkowicz Life & Business Advisor
- certyfikowany chrześcijański terapeuta, counsellor, doradca zawodowy. Założycielka C.U.Du. Życia - Chrześcjańskiego Uniwerystetu Dobrego Życia.Posługująca Modlitwą uwolnienia wg modelu 5 kluczy, w Domu Miłosierdzia przy parafii św Andrzeja Boboli na Rakowieckiej, w Warszawie https://dom.jezuici.pl/. Aktualnie we wspólnocie charyzmatycznej w Parafii Św Teresy od Dzieciątka Jezus, wcześniej (przez 30 lat) we wspólnocie neokatechumenalnej w kościele Św. Anny w Warszawie.
Więcej informacji: www.magdalenawolkowicz.pl

Danuta Prot - etnolog, pedagog i teolog; wolontariuszka misyjna w Peru; doradca psychologiczny (studium SPCh); kierownik duchowy podczas rekolekcji ignacjańskich, prowadząca rekolekcje, dni skupienia, katechezę dla dzieci i rodziców oraz przygotowania do sakramentów inicjacji chrześcijańskiej dla dorosłych; trener prowadzący warsztaty rozwojowe; mówca, lider i mentor w organizacji Toastmasters.