żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Matka Boża Fatimska wzywa do nawrócenia

Matka Boża Fatimska wzywa do nawrócenia

Prowadzący: Ks. Krzysztof Czapla – dyrektor Sekretariatu Fatimskiego przy Sanktuarium Fatimskim na Krzeptówkach w Zakopanem, rekolekcjonista, spowiednik

Dla kogo: Dla osób dorosłych, pragnących zgłębić przesłanie Matki Bożej z Fatimy oraz dowiedzieć się, jak odnieść je do czasów obecnych i jak wypełniać w każdym dniu swego życia.

Data: 2020.12.04 - 2020.12.06

Godzina: 18:00

Miejscowość: Zakopane

Ulica: Al. Przewodników Tatrzańskich 2

Miejsce wydarzenia: Dom rekolekcyjny "Księżówka"

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami

Osoba kontaktowa: pracownicy recepcji

Telefon: 182015133

E-mail: recepcja@ksiezowka.zakopane.pl

Strona internetowa: https://www.ksiezowka.zakopane.pl/rekolekcje-w-ksiezowce/

Orędzie Fatimskie znane jest na całym świecie. Maryja wzywa nas do codziennego odmawiania różańca, do zadośćuczynienia Bogu za nasze grzechy, do pokuty i nawrócenia. Mimo częstych rekolekcji, homilii oraz wykładów, nasza wiedza na temat Fatimy i jej przesłania jest niewielka, wciąż rodzą się w nas nowe pytania. Osoba Matki Bożej, choć przez Polaków z serca czczona, jest nadal mało znana. Dlatego powinniśmy korzystać z każdej okazji, by poznawać Maryję coraz lepiej.

Ksiądz Czapla opowie o objawieniach Matki Bożej w Fatimie, wytłumaczy problematykę objawień maryjnych w Kościele oraz zabierze uczestników do Sanktuarium na Krzeptówkach na uroczystości pierwszej soboty miesiąca.

W planie - jak co roku - jest sobotni wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Adoracja indywidualna w ciszy. Konferencje, dużo modlitwy wspólnotowej i indywidualnej, teksty i czas do indywidualnej medytacji. Codzienna Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi oraz rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą.

Rozpoczęcie: godzina 18:00
Zakończenie: godzina 14:00