żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Wiosna Kościoła - warsztaty ewangelizacyjne. Jak ewangelizować parafię?

Wiosna Kościoła - warsztaty ewangelizacyjne. Jak ewangelizować parafię?

Prowadzący: ks. Jan Kruczyński

Dla kogo: Zapraszamy wszystkich liderów, animatorów, członków wspólnot, którzy chcą skutecznie ewangelizować w swojej parafii na warsztaty, które poprowadzą członkowie Centrum Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Szczecińskiej.

Data: 2018.02.09 - 2018.02.11

Godzina: 00:00

Miejscowość: Rzeszów

Miejsce wydarzenia: Dom Diecezjalny TABOR, Rzeszów, ul. Połonińska 25

Zakwaterowanie: Jest możliwość dodatkowej rezerwacji noclegu w Domu Diecezjalnym Tabor. Noclegi w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych wynoszą odpowiednio 50 zł/40 zł/35 zł od osoby za noc.

Opłaty: 30 zł

Strona internetowa: www.tabor.rzeszow.pl/

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek jak skutecznie przyprowadzać ludzi do Jezusa? Gdzie jest Twoje miejsce do mówienia im o Jezusie? Jakie masz narzędzia do ewangelizacji? I dlaczego to wszystko możesz znaleźć w swojej parafii?
Nawet jeśli nie, to ten czas jest dla Ciebie!
Zapraszamy wszystkich liderów, animatorów, członków wspólnot, którzy chcą skutecznie ewangelizować w swojej parafii na warsztaty, które poprowadzą członkowie Centrum Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Szczecińskiej.

Prowadzącym warsztaty jest ks. Jan Kruczyński, dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji im. św. Jana Pawła II w Witkowie Drugim.
Od blisko 50 lat zajmuje się powoływaniem, formacją i animacją grup działających w Kościele Katolickim. Przez 11 lat był najbliższym współpracownikiem ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło-Życie.
Przez kolejne 17 lat Ks. Jan współpracował z międzynarodową wspólnotą Koinonia Jan Chrzciciel. W swojej pracy duszpasterskiej zakładał wspólnoty w Polsce, a także poza jej granicami m.in.: we Włoszech, na Słowacji, w Niemczech, a także w RPA.