żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Msza Święta - jak ją rozgryźć? Jak zrozumieć?

Msza Święta - jak ją rozgryźć? Jak zrozumieć?

Prowadzący: O. Mateusz Hinc OFMCap - z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, psycholog i psychoterapeuta, wykładowca psychologii, doświadczony rekolekcjonista, Kapłan o głębokiej duchowości.

Dla kogo: dla wszystkich pragnących nauczyć się, jak przeżywać Eucharystię - dla osób dorosłych świeckich i konsekrowanych

Data: 2018.04.13 - 2018.04.15

Godzina: 18:00

Miejscowość: Zakopane

Ulica: Al. Przewodników Tatrzańskich 2

Miejsce wydarzenia: Dom Rekolekcyjny

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe

Osoba kontaktowa: pracownicy recepcji

Telefon: komórkowy: 600200523 stacjonarny: 182015133

E-mail: sylwia.bukowska@ksiezowka.zakopane.pl

Strona internetowa: www.rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com/zapowiedzi-na-2018-rok/

O. Mateusz Hinc prowadzi rekolekcje dotyczące praktycznego życia wiarą i Panem Bogiem, których treść odnosi się do naszej duszy, psychiki i ciała, a wszystko oparte jest na Piśmie Świętym i Tradycji. Rekolekcje dotyczyć będą przeżywania Mszy Świętej i naszego w niej udziału – od strony duchowej i psychologii człowieka.
O. Mateusz Hinc jest znanym psychologiem, rekolekcjonistą, który w porywający sposób przedstawia znane nam prawdy wiary od strony, od której nigdy na nie spoglądaliśmy.
Codzienna Eucharystia z chwilami przerw zwracających uwagę na szczególnie ważne momenty Mszy Świętej, konferencje, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź, możliwość rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą.