żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Warsztaty twórczego myślenia

Prowadzący: Sylwia Grodecka

Data: 2015.04.17 - 2015.04.19

Godzina: 00:00

Miejscowość: Warszawa-Falenica

Miejsce wydarzenia: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury

Opłaty: od 290 zł

Telefon: tel. 22/872-0441

E-mail: rekolekcje@eccc.pl

Strona internetowa: eccc.pl

Twórcze myślenie, to umiejętność odkrywania nowych sposobów patrzenia i postępowania. Często ograniczamy sami siebie sprowadzając do ściśle określonej roli, do stałego, sztywnego repertuaru zachowań i działań. Schematyczne myślenie i rutynowe działanie, chociaż niekiedy potrzebne i użyteczne, może też nas blokować, odbierając radość życia i satysfakcję z wykonywanej pracy. Można i warto to zmienić.

Okazuje się, że każdy poprzez ćwiczenie może rozwijać płynność, giętkość i oryginalność myślenia, by uruchomić drzemiący w nim potencjał. Warsztat ma na celu nauczenie uczestników przełamywania schematów i rozwijania twórczego myślenia, by żyło się łatwiej, efektywniej i radośniej.
Już samo uczenie się tych umiejętności daje dużo satysfakcji, przywraca wiarę w siebie i dostarcza dużo dobrej zabawy.
Na warsztat zaprasza Pani Sylwia Grodecka, żona i matka czwórki dzieci, trener rozwoju osobowego, mediator.

Uwaga! Warsztat odbędzie się przy grupie liczącej nie mniej niż 10 osób. Zamknięcie listy uczestników na tydzień przed rozpoczęciem warsztatu.
Koszty uczestnictwa jednej osoby wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju 2. osobowym z łazienką wynosi 390 PLN (w pok. 1. osobowym - 420 PLN). Koszt uczestnictwa w warsztacie bez noclegów wynosi 290 PLN (w tym: obiady i kolacja w sobotę).