żywa Wiara

LinkiZOBACZ WSZYSTKIE

Radio Watykańskie

www.radiovaticana.org/pol/index.asp

Radio Watykańskie - głos Papieża i Kościoła w dialogu ze światem

Stacja7.pl

www.stacja7.pl

Stacja7.pl to pierwszy multimedialny magazyn dla ludzi, którzy chcą rozmawiać o religii i kulturze. To miejsce, w którym będzie można
przeczytać felietony Szymona Hołowni i jego przegląd prasy światowej.

Dobry sklep internetowy z Oświetleniem

https://elektrosalon.pl/

Sklep internetowy z żarówkami LED, lampami, plafonami, oczkami, naświetlaczami i wieloma akcesoriami elektrycznymi i oświetleniowymi. Dla użytkowników portalu zywawiara.pl kod rabatowy: vip6 do wpisania na kartę produktu.

Akcesoria dla Domu i Ogrodu - Sklep Internetowy

https://vipdesign.pl/

Wyjątkowy sklep internetowy z pięknymi designerskimi lampami, meblami i akcesoriami dla domu i ogrodu. Dla użytkowników portalu zywawiara.pl kod rabatowy: vip6 do wpisania na kartę produktu.

dyplom papieski

www.dyplompapieski.pl

Strona zawiera informacja dotyczące możliwości uzyskania Dyplomu Błogosławieństwa Papieskiego. Można to zrobić bezpośrednio przez ww. stronę (za opłatą) jak również zwracając się bezpośrednio do urzędu Dobroczynności Apostolskiej lub swojej parafii.

MalzenstwoJestDobre

www.malzenstwojestdobre.pl

Jest to inicjatywa dedykowana przede wszystkim małżonkom, ale zawiera też wiele treści pomocnych w rozwoju człowieczeństwa konkretnej osoby w wielu wymiarach (emocje, życie zawodowe, życie duchowe, porządkowanie przeszłości itd.)