żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

autor: Adele Faber, Elaine Mazlish

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Ta książka pomogła już milionom rodzin na świecie!

Czy Ty również, jak większość rodziców, masz problemy w porozumieniu się ze swoim dzieckiem? Może nawet masz czasem wrażenie, że Twoje dziecko żyje w całkiem innym świecie... Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by czuło się wysłuchane, by czuło, że interesujesz się jego problemami... a jednocześnie chcesz, by wreszcie zaczęło się Ciebie słuchać - przeczytaj tę książkę.

Czytając tę książkę zdziwisz się, jak bardzo może odmienić się Twoja relacja z dziećmi. Ta książka burzy popularne stereotypy, pokazuje całkowicie nowy sposób komunikacji z dzieckiem. Jej lektura sprawi, że naprawdę nauczysz się mówić tak, by Twoje dziecko Cię słuchało i słuchać tak, by chciało mówić do Ciebie.

Tu nie ma niepotrzebnej teorii, trudno znaleść inną tak do bólu praktyczną książkę. I to naprawdę działa, co potwierdzają miliony przykładów rodzin, które skorzystały z wiedzy autorek tej książki - zresztą sam zobacz również opinie naszych Klientów poniżej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • jak sprawić, by dziecko czuło się przez Ciebie kochane i rozumiane
  • co zrobić, by nauczyć dziecko posłuszeństwa i odpowiedzialności

...zdecydowanie powinieneś przeczytać tę książkę.

Czytając ją dowiesz się również:

  • dlaczego kary najczęściej odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego
  • jak nagradzać i chwalić dziecko
  • jak akceptować negatywne uczucia dziecka i radzić sobie z tymi uczuciami
  • jak radzić sobie z własną złością, gdy dziecko Cię zdenerwuje, by wyeliminować niepotrzebne krzyki

Z całą pewnością chcesz wychować dziecko na zaradnego człowieka, który w dorosłym życiu da sobie radę i będzie umiał skutecznie rozwiązywać własne problemy. Jak to zrobić?

Dzięki poradom autorek nauczysz się rozpoznawać negatywne uczucia zarówno swoje, jak i dziecka i skutecznie sobie z nimi radzić. Dzięki temu Twoje dziecko nauczy się lepiej sobie radzić z trudnymi sytuacjami.

Czytając tę książkę nauczysz się też, jak pomagać dziecku w rozwiązywaniu jego problemów, aby zachęcać je do samodzielności, dzięki czemu stanie się zaradne w dorosłym życiu. A także jak zamiast bezsensownego karania, uczyć odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji.

Adele Faber i Elaine Mazlish są autorkami popularnych poradników edukacyjnych, które zdobyły duże uznanie wśród rodziców, wychowawców i psychologów. Ich książki stały się bestsellerami na całym świecie. Autorki mieszkają w Long Island, każda z nich jest matką trójki dzieci.

Uwaga! Wydanie polskie tej książki zawiera świadectwa polskich rodziców, które pokazują, że wskazówki autorek naprawdę działają, także w Polsce.

Ta książka może całkowicie odmienić relacje z Twoimi dziećmi - sięgnij po nią już teraz!

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Radio FIAT

Radio Fara

Radio Niepokalanów

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Sercanki

Radio RDN

Tabor

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Katolickie Radio Podlasie

Radio Jasna Góra

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa

Ikarto.pl