żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Ojcze nasz. Rekolekcje z modlitwą pańską.

autor: Pablo Dominguez Prieto

Ojcze nasz. Rekolekcje z modlitwą pańską.

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, jak powinna wyglądać Twoja modlitwa i co zrobić, by ją ożywić! Co zrobić, by przynosiła ona widoczne i prawdziwe owoce?

Modlitwa “Ojcze nasz” jest znana każdemu chrześcijaninowi. To ona jest pierwszą modlitwą, jakiej uczą się dzieci. To od niej rozpoczynamy odmawianie codziennego pacierza. To jej słowa powtarzamy z uwielbieniem podczas każdej Mszy Świętej. Ta modlitwa ma potężną moc!

Słowa tej modlitwy są pełne miłości i uwielbienia. Tylko czy w pełni rozumiemy każde słowo, które kierujemy do Boga w Modlitwie Pańskiej?

Pablo Dominguez Prieto to autor znany naszym Klubowiczom. Wiele osób mówi o nim, że był kapłanem prawdziwie zakochanym w Bogu. Kilkakrotnie polecałem Ci jego bestsellerową książkę W drodze na szczyt, która jest zapisem rekolekcji wygłoszonych na dzień przed jego tragiczną śmiercią w górach...

Oto przed Tobą inne rekolekcje ks. Pablo Dominguez Prieto. Autor w atrakcyjny i niezwykle trafny sposób odkrywa tajemnicę modlitwy “Ojcze nasz”. Ukazuje jej głębię i moc słów, które kierujemy do Boga.

Mam pewność, że Pan chce wykorzystać te dni, by dokonywać cudów, prawdziwych cudów. Przede wszystkim wielkiego cudu nawrócenia, cudu powrotu do Niego.

Pablo Dominguez Prieto

Dzięki tej książce:

  • dogłębnie poznasz “modlitwę modlitw” i odkryjesz tajemnice tej modlitwy
  • dowiesz się, jak mówić do Boga “Ojcze”
  • zrozumiesz, jak wielkim szczęściem jest być dzieckiem Boga
  • nauczysz się dokładnie interpretować każde słowo tej modlitwy
  • dowiesz się, co robić, by wykonywać Bożą wolę
  • dowiesz się, jak świadczyć swoim życiem o Chrystusie
W czasie tych rekolekcji rozważać będziemy Modlitwę Pańską. Pochylimy się nad nią i poczujemy jak smakuje „modlitwa modlitw”, której Chrystus nauczył swoich uczniów. Spróbujemy się w nią zagłębić i zanurzyć całe serce i rozum w bogactwie, jakie zawiera. Święty Augustyn mówi, że nie ma modlitwy, jaką wypowiedziałby człowiek, która nie zawierałaby się w Ojcze nasz, i dodaje, że nie ma słowa, które można by wypowiedzieć z większą skutecznością niż modlitwa, jakiej nauczył nas Chrystus.

Fragment książki
Zaczynam głosić nauki rekolekcyjne. Obym zdołał zbliżyć ich do Boga... tylko to się liczy. Jutro na pierwszym miejscu umieścić miłość do Boga i Jego Chwałę. Żeby życie nie wymknęło mi się z rąk. Tylko wtedy, gdy Bóg jest na pierwszym miejscu, przemianie ulegają ludzie, z którymi mam do czynienia, praca, jaką wykonuję, i wszelkie okoliczności, w jakich się znajduję.

Fragment dziennika autora

Sięgnij po tę książkę i poznaj tajemnicę “modlitwy modlitw”!

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa