żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Warto naprawić małżeństwo

autor: Jacek Pulikowski

Warto naprawić małżeństwo
Czy możesz uratować swoje małżeństwo w 7 krokach?

Tak! Ta książka może Ci w tym pomóc. Oczywiście nic się nie stanie bez Twojego udziału, ale dzięki książce Warto naprawić małżeństwo zostaniesz niejako wyposażony/wyposażona w instrukcję obsługi.

W książce znajdziesz m.in. typowe przyczyny kłopotów w małżeństwie - a jak wiesz poznanie przyczyn to połowa drogi do naprawienia trudnej sytuacji. Dowiesz się wiele o komunikacji, różnicach  w postrzeganiu tych samych spraw przez kobiety i mężczyzn. Dowiesz się nawet o przyczynach trudności w relacjach z teściową czy teściem. Jednak jeśli to właśnie jest Twój główny problem to polecam jeszcze książkę Warto pokochać teściową.

Na koniec Jacek Pulikowski - uznany przez wiele par autorytet w dziedzinie poradnictwa rodzinnego - poda Ci 7 rzeczy, których nie należy robić, aby wygrać małżeństwo.

Książka zawiera wiele przykładów, scenek rodzajowych i dowcipów, gdyż humor jest jednym ze sposobów na rozładowanie ciężkiej atmosfery.

Co ważne: ta książka, która pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy, zawiera wiele fragmentów zatytułowanych Rada praktyczna, realna i zawsze przynosząca efekty! A co one zawierają? Dokładnie to, na co wskazuje tytuł: proste, krótkie rady, możliwe do natychmiastowego wdrożenia i przynoszące natychmiastowy skutek. Tak, to jest możliwe!

Możesz też najpierw posłuchać audycji pana Jacka Pulikowskiego pt. mp3 Warto naprawiać małżeństwo. Audycja ta, jak i wiele innych,  jest dostępna na naszej płycie.

Zatem nie warto czekać! Poznaj skuteczny sposób na uratowanie małżeństwa. Po prostu kup książkę Warto naprawić małżeństwo - bo naprawdę warto.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa