żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Czekając na dziecko

autor: Katarzyna Jarosz

Czekając na dziecko

Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka.

Mordercza walka na argumenty, uczucia, zwątpienie i zaufanie, po kres ludzkich sił, nie jest zarezerwowana tylko dla niepłodnych małżonków. Każdy ma swoją Golgotę - chorobę, samotność, brak pracy, poronienie... Doświadczenia Kasi i Tomka pokazują, że na tej drodze Bóg nigdy człowieka nie opuszcza. Ale przez krzyż prowadzi go do Zmartwychwstania.

Agata Ślusarczyk, dziennikarz "Gościa Niedzielnego"
Zagłębiając się w lekturze, coraz bardziej płakałam i myślałam z lekką nutką zazdrości: czemu to nie ja napisałam tę książkę? Przecież ona jest o mnie. O mnie, o moich - naszych - niemal dziesięcioletnich zmaganiach na drodze "po dziecko". Mojej walce z Bogiem, z lekarzami, z nieprzychylnością społeczeństwa. Walce z własnym ciałem, które stawia opór nowemu życiu. Ale teraz - jestem już pewna. Kasia miała rację, pisząc: "Wiem, że ta moja niepłodność nie jest przypadkowa - jeszcze nie wiem, po co ona jest, ale myślę, że kiedyś zrozumiem (...)". Polecam do czytania tym jeszcze zagubionym i tym, którzy już zrozumieli.

Iwona, szczęśliwa żona Sylwka i mama adoptowanej Córeczki
Prawdziwa historia walki o macierzyństwo. Dla wszystkich, którzy znają osoby starające się o potomstwo.

Iza, koleżanka Kasi z pracy

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa