żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Sekret radosnego życia. Reguła 4,8

autor: Tommy Newberry

Sekret radosnego życia. Reguła 4,8

Jaki jest sekret życia pełnego radości? Czy taki w ogóle istnieje? Pomyśl przez chwilę, jak bardzo różniłoby się Twoje życie od obecnego, gdyby przepełniała je radość...

Bóg chce, żebyś żył pełnią życia. Byś doświadczał radości, był pełen entuzjazmu. Bóg pragnie, abyś przeżywał głęboką radość i stworzył Cię tak, byś był do tego zdolny.

Jak zatem odnaleźć taką prawdziwą radość i nauczyć się przepełniać nią życie każdego dnia? Gdzie tkwi sekret radosnego życia?

Wszyscy chcemy, by nasze życie było pełniejsze, głębsze, bardziej znaczące. Kto nie chciałby być pełen radości? Ale jak właściwie mamy to osiągnąć?

Ta książka powstała, aby pomóc Ci zmienić na lepsze jedyną rzecz, nad którą masz całkowitą kontrolę: sposób myślenia. Myślenie ma przemożny wpływ na każdy aspekt Twojego życia. Trwałe zmiany zawsze są poprzedzone zmianą sposobu myślenia. Bez tego są one tymczasowe.

Wszystko, co robisz, jest wynikiem określonego myślenia. Sposób działania umysłu ma wpływ na odczuwanie radości i poczucie spełnienia. Każda sfera naszego życia jest zależna od myśli.

Zasady, o których przeczytasz w tej książce, pomogły wielu ludziom w odnowieniu życia umysłowego, odwróceniu niekorzystnej sytuacji życiowej i w oddziaływaniu w wyjątkowy sposób na otaczający ich świat.

Czytając tę książkę, poczujesz się zmotywowany do tego, abyś odkrył w sobie radość, nauczył się ją odczuwać. Dowiesz się, jak zacząć od nowa, wyeliminować szkodliwe emocje, uodpornić się na negatywny wpływ i wyrażać wdzięczność.

  • Czy chcesz być pełen radości?
  • Czy chcesz mieć więcej wigoru i energii?
  • Czy chcesz mieć większą odporność emocjonalną?
  • Czy chcesz mieć stabilniejszą sytuację materialną?
  • Czy chcesz uporać się z czymś, co sprawia, że cierpisz?

Jeśli tak, jesteś właśnie tą osobą, dla której została napisana ta książka. Sięgnij po nią już teraz!

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa