żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej

autor: S.Ann Shields

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej

W jednym z ogrodów w Londynie znajduje się niezwykły krzew winorośli. Słynie z dwóch rzeczy: swojej długowieczności (przynosi owoce od końca osiemnastego wieku) i z tego, że obficie owocuje. Wyobraź sobie, że w ciągu sezonu rodzi ponad 2000 kiści! To kilkadziesiąt razy więcej niż przeciętne krzewy, które dają 30-80 kiści na sezon. W czym tkwi tajemnica tej winorośli?

Okazuje się, że korzenie krzewu są bardzo rozległe. Docierają aż do rzeki Tamizy, skąd muł rzeczny dostarcza winorośli bogactwo substancji odżywczych. Co ciekawe, substancje te płyną korzeniami przez całe trzy kilometry...

Ten krzew jest jak Ty i Twoja wiara.

Bóg jest tą życiodajną rzeką i pniem winorośli, a Ty jako latorośl czerpiesz z Niego, rośniesz i wydajesz coraz obfitsze owoce.

Wszystko pozornie jest łatwe. Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych?

Ta ostatnia kwestia jest szczególnie ważna dla chrześcijan. Przecież nie zwracamy się, a nawet nie powinniśmy zwracać się do Boga o potrzebne łaski tylko dla siebie. Jak w takim razie skutecznie modlić się za kogoś?

Z pewnością istnieje wiele sposobów, by Twoja modlitwa miała większą moc i jeszcze bardziej pomagała innym. Chcielibyśmy przedstawić Ci jeden z nich.

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu.

"Módl się i nigdy nie upadaj na duchu" to książka obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, czym tak naprawdę jest modlitwa wstawiennicza i jak się do niej porządnie przygotować.

Autorka, s. Ann Shields, przełożona zgromadzenia Służebnic Bożej Miłości i rekolekcjonistka, poprowadzi Cię przez trudności modlitwy wstawienniczej. Poprzez fascynujące przykłady z życia pokaże Ci, jak radzić sobie z ożywianiem wiary.

Niezwykłe świadectwo niezwykłej osoby.

Bez wątpienia książka ta jest niezwykłym świadectwem niezwykłej osoby. Doświadczenia autorki naprawdę mogą Cię wesprzeć na duchu i dać nadzieję.

Czytając ją, dowiesz się m.in.:

  • jak modlić się za innych?
  • jak się przygotować do modlitwy wstawienniczej?
  • dlaczego nigdy nie powinieneś rezygnować z modlitwy, nawet jeśli jest nieskuteczna?
  • kiedy modlitwa wstawiennicza ma największą moc?
  • co oznacza modlić się "w imię Jezusa"?

Jeśli masz słabą wiarę... Jeśli wciąż nie potrafisz znaleźć czasu na modlitwę... Jeśli jesteś niecierpliwy... Jeśli Twoja modlitwa za innych tylko pogarsza sytuację... Jeśli chciałbyś mieć wiarę tak żywą, tak gorącą, tak mocną... Taką wiarę, żebyś bez wątpliwości mógł powiedzieć, że Chrystus żyje w Twoim sercu... Zajrzyj do tej książki.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/