żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Wszystko jest po coś

autor: Krzysztof Ziemiec, Mira Suchodolska

Wszystko jest po coś

"Wszystko jest po coś" to książka znanego i lubianego dziennikarza telewizyjnego Krzysztofa Ziemca, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi, został poparzony ratując swoją rodzinę. To przejmująca opowieść o wygrywaniu życia, walce o zdrowie, ale też zmaganiu się ze swoimi słabościami i poszukiwaniu sensu życia.

Ziemiec daje w tej książce nadzieje i siłę wszystkim tym, którzy stają oko w oko, z wydawałoby się niemożliwymi do przezwyciężenia problemami. Dziennikarz zdradza autorce szczegóły wypadku, przejmująco opowiada o swoim pobycie w szpitalu i długiej rehabilitacji.

Książka to także zapis barwnej historii jego rodzinnego domu, młodości i sposobu na wychowywanie dzieci. "Nigdy wcześniej nie spotkałam człowieka tak absolutnie szczerego i prostolinijnego jak Krzysztof. Nie waży słów, nie kalkuluje, nie kluczy. Na każde pytanie odpowiada bez umizgów. Jeśli nie wie, zastanawia się. Drapie po głowie i po swędzących bliznach. Kiedy zaczyna mówić, co chwilę wtrąca słowo "prawda?" - taki przecinek, podpórkę słowną, a jednocześnie upewnienie się, że to, co powiedział, nie jest kompletną bzdurą" - zdradza we wstępie książki Mira Suchodolska.

"Tylko najszlachetniejsi przechodzą próbę ognia. Najbardziej poruszył mnie fragment o ofiarowaniu cierpienia za ojca" - Przemysław Babiarz, dziennikarz.

"Opowieść o nadziei, wszystko w niej jest prawdziwe, nawet szczęśliwe zakończenie" - Małgorzata Kożuchowska, aktorka.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio RDN

Tabor

Radio Jasna Góra

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa

Ikarto.pl