żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Życie z chorobą

autor: Manu Keirse

Życie z chorobą

Choroba jest wpisana w ludzką egzystencję. Człowiek przeżywający chorobę jest często bezradny i szuka pomocy. Książka Jak żyć z chorobą jest adresowana zarówno do ludzi chorych oraz ich rodzin, jak i dowszystkich, którzy pragną pomagać chorym, a także ich bliskim, w codziennym radzeniu sobie z cierpieniem.

Ponadtrzydziestopięcioletnia praca naukowa i kontakt z chorymi pozwoliły profesorowi Manu Keirse dogłębnie poznać problemy osób przewlekle chorych oraz ich otoczenia i przedstawić je w sposób zrozumiały dla szerokiego grona odbiorców. Książka ta pozwala dostrzec popełniane (często nieświadomie) przez nas błędy w relacjach z chorymi i ich bliskimi. Pokazuje, że nasze postępowanie z osobami dotkniętymi chorobą daje często skutek odwrotny od zamierzonego. Uczy budowania dobrych, opartych na prawdzie i zrozumieniu więzi z chorymi, które dają wsparcie i ulgę w cierpieniu.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa