żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Fitness duchowy

autor: Ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski, Rafał Porzeziński, Paweł Kęska

Fitness duchowy

Cykl "Fitness Duchowy" to radiowa perełka. 96 odcinków powstało w latach 2003-04 w Radiu Archidiecezji Warszawskiej „Józef”, gdzie cieszyło się wielkim uznaniem i sympatią słuchaczy. Cykl stał się znakiem rozpoznawczym stacji i wytyczył na kilka lat standardy nowoczesnej, radiowej ewangelizacji.

Starania autorów i wagę poruszanych przez nich spraw doceniło jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie, przyznając mu w 2004 roku I miejsce w kategorii Audycja Radiowa.

Dziś autorzy cyklu zdecydowali się wydać wszystkie odcinki w formie płyty mp3, aby każdy podczas podróży czy długich postojów w korkach mógł usłyszeć, jak ćwiczyć się w cnotach zwalczając wady.

Głównym trenerem fitness i autorem tekstów jest Ks. Stefan Moszoro-Dabrowski - z Prałatury Opus Dei w Polsce, publicysta tygodnika „Idziemy”, autor innych cykli radiowych, m.in.: „Wielkie Sprzątanie” czy „Duchowy Kodeks Drogowy”.

Asystentem trenera prowadzącym zajęcia i redaktorem cyklu jest Rafał Porzeziński - dziennikarz, radiowiec, lektor, producent radiowo-telewizyjny (rajmedia.pl).

O niezbędny sprzęt i właściwą do ćwiczeń oprawę zadbał Paweł Kęska – dziennikarz, radiowiec-artysta, autor licznych dźwiękowych dzieł sztuki.

Całą ekipę trenerską cechuje ogromne serce do sportu, szczególnie squosha, szermierki i piłki nożnej.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/