żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Seks zaczyna się w kuchni

autor: Kevin Leman

Seks zaczyna się w kuchni

Seks z całą pewnością rozpoczyna się już wcześnie rano w kuchni wraz z wypitą wspólnie filiżanką kawy, miłym słowem, zapobiegliwym gestem, okazanym szacunkiem, wyrażoną wdzięcznością, które to gesty bardzo podbudowują żonę psychicznie. Jeśli takie sygnały docierają do kobiety w ciągu dnia, to wieczorem jest ona dużo bardziej skłonna zaangażować się seksualnie.

Czytając tę książkę, nie tylko zrozumiesz rolę takich codziennych drobiazgów, ale dowiesz się, w jaki sposób to, czy byłeś najstarszym, średnim czy najmłodszym dzieckiem (a może jedynakiem), ma wpływ na Twoje relacje w małżeństwie. Jeśli jest Ci trudno porozumieć się ze swoim współmałżonkiem i brakuje w Waszym małżeństwie wzajemnej życzliwości, poznasz sposoby rozwiązania tego problemu. Jeśli często doświadczasz sytuacji, gdy jesteś zły na współmałżonka, dowiesz się, jak sobie radzić z tymi negatywnymi uczuciami.

Dr Kevin Leman, psycholog o międzynarodowej sławie, w lekki, prosty i dowcipny sposób, odwołując się do prawdziwych doświadczeń wyniesionych z sesji terapeutycznych, które prowadzi jako doradca małżeński, mówi o tym, jak osiągnąć jedność w małżeństwie. Porusza on szereg problemów, dotyczących relacji między małżonkami, bada przyczyny ich powstawania i proponuje praktyczne ćwiczenia mające pomóc w ich rozwiązaniu. W jego książce możemy przejrzeć się jak w lustrze. Zobaczymy choćby, w jaki sposób nasze dzieciństwo, a nawet to, którym z kolei byliśmy dzieckiem, wpływa na umiejętność budowania związków. Dzięki temu również o wiele łatwiej będzie nam zrozumieć naszego współmałżonka.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa