żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Czy oddasz Panu Bogu swój grzech?

autor: Abp Grzegorz Ryś

użytkownik: WiolR z dnia: 2021-11-15

Grzech czyni Twoje serce zamkniętym na Bożą miłość i otwartość. Jezus tak bardzo Cię kocha, że chce zabrać Twoje grzechy bez względu jak ciężkie by one nie były.                                                                                                                                   Czy słyszysz wołanie Jezusa? Jesteś gotowy na krok przyjęcia ofiarności Chrystusa?

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Basia

17.11.2021, godz.02:46

Z rozmyślań niedzielnych w temacie :). Trwa Msza Święta. Dusza klęczy przed Panem, próbując ukorzyć się przed potęgą majestatu Najwyższego. „ Panie, jakże mam Cię zaprosić do mojego serca? Jestem taka brudna, taka oblepiona błotem grzechu... każdy dzień przynosi coś, co kładzie się cieniem na świętości, której Ty dla mnie chcesz ....Nigdy nie będę dość czysta, by Cię przyjąć. Tak, wiem, że tak jest i będzie, bo nie jestem godna, abyś przyszedł do mnie, ale o Panie, źle mi z tym”... I płacze dusza przed Panem... I słyszy nagle pełen miłości głos: Daj Mi swój brud. Daj Mi swój grzech. I podnosząc wzrok widzi Jego, Jezusa, w którego jak pociski uderzają kawałki błota odrywające się z jej ludzkiego ciała.... Oczy Jezusa patrzą z miłością. Ich blask rozświetla każdy brud. Dusza, świetlanie czysta, klęczy przed Bogiem. Cały jej brud leży pod krzyżem. Pokonany siłą miłości. Jezus, w przenajświętszym Swoim Ciele podawany ręką kapłana, przychodzi do nicości człowieka wyniesionej Jego Ofiarą do niepojętej godności świętego dziecka Bożego. Choć, dziecko. Pragnę ciebie nieskończenie bardziej, niż ty pragniesz Mnie. Pójdź ze Mną do Ojca. Bądź uwielbiony nieskończenie dobry Ojcze w Swoim Synu. Bądź uwielbiony w Jego Ofierze. Bądź uwielbiony w ogromie Twojej miłości do nas. Bądź uwielbiony w każdej chwili mojego życia. Kocham Ciebie, przenajświętszy Boże. Amen