żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Alchemia przebaczenia

autor: ks. Jacek Wiosna Stryczek

użytkownik: Admin z dnia: 2011-10-20

Jezus niejednokrotnie nawoływał do przebaczenia. Nauczał, że przebaczenie jest bardzo istotne w naszej relacji z człowiekiem, ale także w naszej relacji z Bogiem.

Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.” Mt6:1-154  

Przebaczenie otwiera nas na uzdrowienia naszych bolesnych wspomnień przez Boga, któremu powierzyliśmy swoje cierpienia z wiarą, że może to zło przemienić w dobro, a nasze rany mogą stać się naszym skarbem.

12:44
Alchemia przebaczenia... (nr 1)

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~majka

08.11.2012, godz.11:26

Piekne kazanie,choc tak trudno przebaczyc....tym bardziej ze krzywda ktora sie wokol mnie dzieje nie ma konca...ale modle sie codziennie i prosze Pana Boga aby pomiogl mi przebaczyc...prosze tez bardzo o modlitwe ...z Panem Bogiem