żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Kazanie o zwierzętach

autor: Ks. Wojciech Węgrzyniak

użytkownik: BarP z dnia: 2016-12-05

Nasze życie jest Adwentem, jest czekaniem na spełnienie się obietnic Pana: wilk zamieszka z barankiem, dziecko włoży swą rękę do kryjówki żmii,… Ten przedziwny obraz rajski, gdzie człowiek nie jest skłócony ze zwierzętami ma stać się faktem. Ciągle na to czekamy. Nie tylko my ludzie, ale całe Jego stworzenie czeka na przyjście swego Pana.
7:45
Kazanie o zwierzętach... (nr 1)

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~skryba

24.10.2020, godz.16:45

Piękne. Bardzo dobre. Dziękuję za wrażliwość na braci mniejszych. 18 Sądzę bowiem, że cierpień teraźniejszych nie można stawiać na równi z chwałą, która ma się w nas objawić. 19 6 Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych. 20 Stworzenie bowiem zostało poddane marności - nie z własnej chęci, ale ze względu na Tego, który je poddał - w nadziei, 21 że również i ono zostanie wyzwolone z niewoli zepsucia, by uczestniczyć w wolności i chwale dzieci Bożych. Rz 8 "Dzieci Boże" to MY! To nasze dziedzictwo, które wkrótce się objawi. Miejcie nadzieję! Pan jest blisko a wraz z nim, pełnia naszego dziedzictwa - Dzieci Bożych. Już teraz szumią o ty drzewa...