żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Nawrócona wiedźma

autor: Patrycja Hurlak

użytkownik: KlaW z dnia: 2015-08-05

Patrycja Hurlak – znana aktorka serialowa i telewizyjna oraz autorka książki pt.” Nawrócona wiedźma” była gościem kolejnej katechezy audiowizualnej, organizowanej przez Wspólnotę Miriam z Rzeszowa.

Aktorka, podczas tego spotkania, dzieliła się swoim świadectwem nawrócenia. Opowiada ona o: czarnej magii, magicznych kartach i przedmiotach,  widzeniu duchów, niebezpieczeństwie wróżb i czytania horoskopów oraz tworzeniu talizmanów i amuletów. Jednak przede wszystkim mówi obecności Jezusa w swoim życiu oraz  wielkiej Miłości Boga względem każdego z nas.

Zapraszamy do wysłuchania świadectwa Patrycji. 

---------------------------
Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez, audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.

 
30:25
Nawrócona wiedźma... (nr 1)
21:01
Nawrócona wiedźma... (nr 2)
32:58
Nawrócona wiedźma... (nr 3)

Komentarze (3)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Piotr

30.10.2018, godz.14:32

Spójne i mimo wstrząsających treści, jasno i w klarowny zrównoważony sposób przekazane mocne świadectwo.

~mysle_ze_dobry_czlowiek

14.10.2015, godz.20:17

juju232, a czego się boisz, piękna aktorka opowiada o swoim świadectwie ku przestrodze nieuważnym. Aż miło oglądać i słuchać kogoś przesiąkniętego miłością. Ja mogę Patrycji Hurlak słuchać i słuchać, ma piękny czysty głos. Pozdrawiam wszystkich, którzy się nawracają, aby wytrwali.

~Juju232

22.09.2015, godz.16:15

Boże aż przed snem można tego słuchać i sie bać 😱