żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Feministki a potrzeby kobiet

autor: Agata Puścikowska

użytkownik: Admin z dnia: 2014-10-18

W dzisiejszych czasach słowo feminizm nasuwa najczęściej negatywne skojarzenia. Dlatego pani Agata Puścikowska w kolejnej katechezie audiowizualnej, wyjaśniała co oznacza ten termin i przypomniała jego historię, przywołując nauczanie Stolicy Apostolskiej, a zwłaszcza Jana Pawła II. 

---------------------------
Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez audiowizualnych, prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.

80:02
Feministki a potrzeby ko... (nr 1)

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Opa

06.01.2014, godz.08:22

Brawo Pani Agato! Chrzescijanskie hasla na transparentach feministek i na barykady, bo inaczej inteligentne Zlö nas zniewoli ustanowieniem "prawa".

Powiązane artykuły

Dziecko przyprowadziło mnie do Kościoła Katolickiego

Dziecko przyprowadziło mnie do Kościoła Katolickiego

autor: Cynthia Scodova

Byłam wojującą ateistką, która zwalczała religię na wszelkie możliwe sposoby. W sposób szczególny nienawidziłam Kościół Katolicki. Byłam przekonana, że propaganda katolicka dyskryminowała kobiety...

dodano: 2019-01-08 MRak
Komentarzy (0)
Świadectwo Nawróconej Feministki

Świadectwo Nawróconej Feministki

autor: Lorraine V. Murray, Ph.D.

Stwierdzenie: „Bóg nie istnieje” stało się moim dogmatem, w który fanatycznie wierzyłam. Odrzuciłam zachowanie dziewictwa do zawarcia małżeństwa i niezażywanie narkotyków. W przeszłości...

dodano: 2019-01-15 MRak
Komentarzy (0)