żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Pytania do egzorcysty cz. 2

autor: Ks. Antoni Zieliński - rozmawiał Robert Tekieli

użytkownik: Admin z dnia: 2014-10-19

W tej części „pytań do egzorcysty” poruszone zostały tematy związane z niekonwencjonalną medycyną. Ks. egzorcysta wyjaśniał jaki wpływ na naszą duchowość ma noszenie amuletów, przeklinanie czy złorzeczenie innej osobie. W materiale uzupełniającym wysłuchamy rozmowy na temat praktyk voodoo. 
21:47
Pytania do egzorcysty cz... (nr 1)
50:48
Pytania do egzorcysty cz... (nr 2)

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (4)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~

27.05.2014, godz.15:19

Bog zaplac ;-)

~embar

09.05.2013, godz.15:58

Oj, cz. 1 o przekleństwach rodziny to jakby o nas ... Musiałam udać się na modlitwę wstawienniczą żeby móc urodzić dzieci, bo ciągle traciłam kolejne ciąże. Ktoś tak skutecznie "pożyczył" źle mojemu przodkowi.

~ewabozenak

31.08.2012, godz.11:08

Dzięki Robert :)

~Lila

30.08.2012, godz.07:03

Bardzo ciekawe i poruszające.Dobrze,że są tacy ludzie jak p.Tekieli;jego działalność ratuje wielu przed najgorszym co może spotkać chrześcijanina;Zły niestety nie odpoczywa nigdy.Czy p.Robert nie boi się wyznawców Islamu mówiąc,że "Mahomet był fałszywym prorokiem"?Za mniejsze rzeczy "niewiernych" dotykała zemsta wyznawców Allacha.Pierwszy raz spotykam się z taką odwagą w mediach! Niech nasz Pan Jezus Chrystus będzie z nim i Najświętsza Maria Panna.

Powiązane artykuły

Uważaj na sekty

Uważaj na sekty

autor: Robert Tekieli

Gościem jednego z cyklicznych spotkań w ramach katechez audiowizualnych, odbywających się w Klasztorze oo. Bernardynów w Rzeszowie, był Robert Tekieli, dziennikarz, od 27 lat zajmujący się...

dodano: 2014-10-11 Admin
Komentarzy (4)
Pytania do egzorcysty cz. 1

Pytania do egzorcysty cz. 1

autor: ks. Andrzej Grefkowicz - rozmawiał Robert Tekieli

Ks. Andrzej Grefkowicz odpowiada na pytania prowadzącego, dotyczące jego posługi jako egzorcysty oraz omawia zagrożenia duchowe, na jakie narażony jest współczesny człowiek.

dodano: 2014-10-19 Admin
Komentarzy (0)
Ukryte zagrożenia duchowe cz. 2 - tarot, joga

Ukryte zagrożenia duchowe cz. 2 - tarot, joga

autor: Robert Tekieli

Tym razem Robert Tekieli zaprosił do rozmowy człowieka zajmującego się problematyką sekt i grup psychomanipulacyjnych. Mówił on o swoich doświadczeniach związanych z uzależnieniem od okultyzmu....

dodano: 2012-07-22 Admin
Komentarzy (0)
Ukryte zagrożenia duchowe cz. 5 - sztuki walki

Ukryte zagrożenia duchowe cz. 5 - sztuki walki

autor: Robert Tekieli

Młodzież chętnie uprawia dziś wschodnie sztuki walki. Trudno wprost uwierzyć, że i to może być niebezpieczne! - niestety, sztuki walki mogą powodować otwarcie na rzeczywistość demoniczną mówi ks....

dodano: 2012-07-22 Admin
Komentarzy (0)
Zagrożenia duchowe

Zagrożenia duchowe

autor: Robert Tekieli

Konferencja Roberta Tekieli o zagrożeniach duchowych. Autor porusza następujące tematy: hatha joga, tarot, wróżbiarstwo, maski afrykańskie, amulety, homeopatia, przedmioty poświęcone bóstwom,...

dodano: 2014-11-21 Admin
Komentarzy (2)
Jezus na Lodowisku

Jezus na Lodowisku

autor: Robert Tekieli

Przejmujące świadectwo Roberta Tekieli, wygłoszone podczas spotkania "Jezus na Lodowisku" w 2014 r. Posłuchajcie jak Pan Bóg walczył o niego, i jak teraz nim się posługuje! Polecamy!

dodano: 2017-03-18 KlaW
Komentarzy (0)