żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Moc przekleństwa i sposoby ochrony

autor: ks. Marian Piątkowski

użytkownik: Admin z dnia: 2014-10-19

Przekleństwo to świadome i celowe złorzeczenie – przywołanie zła, żeby zniszczyło danego człowieka i sprowadziło na niego nieszczęście. Złorzeczenie wypowiadane jest najczęściej pod wpływem emocji, mówiący nie ma wtedy na myśli klątwy, choć padają ciężkie słowa: „A niech cię szlag trafi!”, „Idź sobie w cholerę!”, „A żebyś zdechł!”. Ale wszelkie świadome życzenie komuś zła jest już przekleństwem. Nie musi nawet być wypowiedziane – ważna jest intencja. Ks. Marian Piątkowski wyjaśnia, dlaczego przekleństwa mają wpływ na nasze życie oraz jak się przed nimi bronić.
70:47
Moc przekleństwa i sposo... (nr 1)

Komentarze (3)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Wojciech

06.10.2023, godz.14:57

Tak....dwa razy miałem spotkanie z ks. Marianem Piątkowskim. To było już dość dawno ale do dzisiaj czuję Jego bliskość i poświęcenie. On całym sobą pragnął tylko dobra i tak przedstawiał to Jezusowi. Ciepło i niesamowita energia to jedne z wielu wspomnień jakie mi się utrwaliły w sercu na całe życie. Chyba nie przesadzę ale jestem pewny że ks Marian to taki polski Ojciec Pio

~WALDEK

27.11.2014, godz.15:03

JEST SPECJALNA STRONA KATOLICKA O KLĄTWACH http://chomikuj.pl/KLATWY_JAK_SIE_ICH_POZBYC

~Maria

16.02.2012, godz.16:21

Wielkie dzięki za to audio. Ks. Marian Piątkowski z Poznania to był święty kapłan, egzorcysta, którego Pan Bóg zabrał do Domu Ojca. Polecajmy Go w swoich modlitwach.