żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Wirtualna wiara

autor: ks. prof. Andrzej Zwoliński

użytkownik: KlaW z dnia: 2016-08-30

Już po raz pięćdziesiąty rzeszowska Wspólnota Miriam zorganizowała katechezę audiowizualną. Tym razem na jubileuszowe spotkanie został zaproszony ks. Prof. Andrzej Zwoliński - znawca sekt i nowych ruchów religijnych.

Podczas spotkania poruszył bardzo aktualny w dzisiejszych czasach temat, mianowicie, w jaki sposób media wpływają na codzienne życie. Czy możemy pokusić się o stwierdzenie, że zmieniają one relacje międzyludzkie? Czy zmienią one wartość życia ludzkiego? Czy próbujemy tak dostosowywać nasze życie, aby było odzwierciedleniem seriali, filmów, programów telewizyjnych, treści podawanych w Internecie?

Gość katechezy pt. "Wirtualna wiara" stara się wejść w ten temat, przedstawiając szczegółowo formy manipulacji, jakie stosują wobec nas media. Demaskuje wiele ich aspektów i pokazuje, jak powinniśmy sobie z nimi radzić. Zachęcamy do obejrzenia nagrania oraz do refleksji nad postawionym tematem.

---------------------------
 
Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez, audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.

 

26:28
Wirtualna wiara... (nr 1)
26:41
Wirtualna wiara... (nr 2)
26:46
Wirtualna wiara... (nr 3)
38:15
Wirtualna wiara... (nr 4)

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Podaj imię lub nazwisko (nick)

30.11.2016, godz.09:43

Fantastyczne prawdziwe do rozprowadzenia