żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Silniejszy od nienawiści

autor: Tim Guénard

użytkownik: KlaW z dnia: 2016-02-04

Świadectwo francuskiego boksera – Tima Guénarda – poruszyło serca wszystkich, którzy zgromadzili się na kolejnej katechezie audiowizualnej zorganizowanej przez Wspólnotę Miriam z Rzeszowa.

Nasz gość z ogromną szczerością opowiadał o swoich życiowych doświadczeniach, które… nie należały do łatwych. Jak sam mówił: „Moje życie jest równie pokiereszowane jak moja twarz. Choćby mój nos. Złamany dwadzieścia siedem razy. Dwadzieścia trzy złamania to sprawa boksu; cztery – dzieło mojego ojca”. Przez wiele lat, nienawiść do ojca była dla niego motywacją do przetrwania. Chciał się na nim zemścić, za wszystkie krzywdy, które go spotkały…

Jednak pewnego dnia spotkał Kogoś… Kto już na zawsze odmienił jego życie! Co wydarzyło się podczas tego spotkania?

Posłuchajcie niezwykłego świadectwa Tima Guénarda.

---------------------------
 
Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez, audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.

 

29:04
Silniejszy od nienawiści... (nr 1)
30:43
Silniejszy od nienawiści... (nr 2)
28:25
Silniejszy od nienawiści... (nr 3)
11:43
Silniejszy od nienawiści... (nr 4)

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.