żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Trucizna ideologii gender

autor: ks. prof. Dariusz Oko

użytkownik: KlaW z dnia: 2015-08-05

Coraz częściej w mediach słyszymy o ideologii gender. Obecnie jest ona bardzo poważnym zagrożeniem dla ludzkości, nie tylko na świecie, ale coraz bardziej w Polsce. Jest niebezpieczna zwłaszcza dla młodego pokolenia. Jak najogólniej można określić czym jest ta ideologia?

„Ideologia gender, to główna ideologia ateistyczna XXI wieku” – taką właśnie definicje przedstawił nam ks. prof. Dariusz Oko, kolejny gość katechezy audiowizualnej, zorganizowanej przez Wspólnotę Miriam  w Rzeszowie. W sposób bardzo rzeczowy wyjaśnia, czym jest ta ideologia, jakie są jej początki, jak może by wprowadzana, a przede wszystkim wskazuje, jak chronić  dzieci przed jej skutkami.

Zachęcamy do obejrzenia spotkania z ks. prof. Dariuszem Oko. 

---------------------------
 
Jeśli podobał Ci się ten materiał i chcesz wesprzeć naszą działalność w przygotowaniu kolejnych katechez, audiowizualnych prosimy o złożenie darowizny na konto naszej fundacji.


 

34:50
Trucizna ideologii gende... (nr 1)
35:44
Trucizna ideologii gende... (nr 2)
34:33
Trucizna ideologii gende... (nr 3)
21:02
Trucizna ideologii gende... (nr 4)

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.