żywa Wiara

Kalendarium wydarzeńZOBACZ WSZYSTKIE

Kalendarium wydarzeń

Arteterapia - warsztaty dla ciekawych świata i swoich emocji

Arteterapia - warsztaty dla ciekawych świata i swoich emocji

Prowadzący: Małgorzata Żak – absolwentka Wychowania artystycznego na UMCS w Lublinie i Studiów Podyplomowych z Arteterapii. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych min. dla liderów duszpasterstwa akademickiego, współprowadząca g

Rodzaj: warsztat / kurs / szkolenie

Data: 2017.11.18 - 2017.11.18

Godzina: 10:00

Miejscowość: Poznań

Ulica: ul. Szewska 18 a

Miejsce wydarzenia: Poradnia Psychologiczno - Duchowa Vinea

Strona internetowa: www.vinea.org.pl

Arteterapia to szeroko rozumiana terapia przez sztukę, posługuje się wieloma technikami skupiającymi się wokół różnych dziedzin sztuki, ekspresji twórczej a także mających związek z „pięknem przyrody”.

Są sytuacje w których trudno jest nam coś wyrazić słowami, są relacje, które są trudne do opisania. Jeśli chcesz nauczyć się innych form ekspresji, jeśli jest Ci bliskie pragnienie tworzenia i chcesz uwolnić swoją wyobraźnię, zapraszamy Cię na te warsztaty.
W bezpiecznych warunkach wspólnej zabawy będziemy rozwijać umiejętności interpersonalne, własną spontaniczność i wyrażanie siebie, poprzez takie ćwiczenia jak :

rozpoznawanie własnych granic
oswajanie własnych emocji
weryfikacja obrazu samego siebie

Nie zabraknie elementów działań plastycznych przy których nie są wymagane żadne umiejętności ani talent. Zapraszamy na niezwykłe warsztaty na których możesz spotkać się z pokładami własnej twórczej energii oraz poprawić komunikację ze sobą i z innymi.

Czas trwania: 10.00 - 18.00.
Koszt uczestnictwa: 120 zł
Zapisy i dodatkowe informacje na stronie: www.vinea.org.pl

TAGI: warsztaty emocje Zabawa jezuici relacje