żywa Wiara

Kalendarium wydarzeńZOBACZ WSZYSTKIE

Kalendarium wydarzeń

"Cała piękna jesteś..."- wieloaspektowe bogactwo kobiety, warsztaty

Prowadzący: Katarzyna Dobryniewska – psycholog, specjalista terapii uzależnień, trener biznesu. Od kilkunastu lat w zawodzie. Z kobietami pracuje zarówno indywidualnie, jak i grupowo (terapia, konsultacje, warsztaty). Ewa Norberciak - lekarz, konsultant medycz

Rodzaj: warsztat / kurs / szkolenie

Data: 2017.10.21 - 2017.10.21

Godzina: 10:00

Miejscowość: Poznań

Ulica: ul. Szewska 18 A

Miejsce wydarzenia: Poradnia Psychologiczno - Duchowa "Vinea"

Strona internetowa: www.vinea.org.pl

Jakże często myślimy o sobie krytycznie? Jakże często ciało wydaje nam się jedynie narzędziem, na dodatek wadliwym. Bywa, że emocje z niego płynące próbujemy stłumić, by być ponad nimi. Boleśnie doświadczamy bycia „emocjonalną jak kobieta”. A gdyby tak zobaczyć naszą kobiecą naturę jako dar, bogactwo i piękno zaplanowane przez Boga? Przecież słowa Pieśni nad Pieśniami skierowane są do każdej z nas: „Cała piękna jesteś przyjaciółko moja...”

Zapraszamy na warsztaty w kobiecym gronie, w trakcie których będziemy zgłębiać bogactwo w nas ukryte. Przyjrzymy się temu jak wiele mówi nasze ciało, również poprzez wpływ hormonów na codzienne funkcjonowanie - nasze relacje i działania. Zobaczymy powiązania między fizycznością i emocjonalnością. Będziemy szukać sposobów na „trudne” emocje. A wszystko to w powiązaniu z duchową stroną kobiecości.

Na warsztaty zapraszamy kobiety pragnące w pełni realizować swoje bogactwo na co dzień.

Czas trwania: 10.00.-18.00.

Koszt uczestnictwa: 120 zł.
Zapisy i dodatkowe informacje na stronie: www.vinea.org.pl