żywa Wiara

ArtykułyZOBACZ WSZYSTKIE

Tatrzańskie Worship! Ewangelizacja Zakopanego

autor: Szkoła Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej Sursum Corda i Wspólnota Żywej Wiary z Zakopanego

użytkownik: WerS z dnia: 2018-08-10

W dniu 14 sierpnia 2018 r. w Zakopanem odbędzie się już po raz drugi ewangelizacja miasta. Centralnym wydarzeniem akcji będzie „Tatrzańskie Worship”.

Ewangelizacja została podzielona na dwie części. Pierwsza będzie miała miejsce przy tzw. „Oczku Wodnym” na Krupówkach i zacznie się o godz. 11:00. W tej części m. in. będzie można uczestniczyć w góralskim uwielbieniu, oglądnąć pantomimę, wysłuchać krótkich świadectw, czy też porozmawiać z kapłanem lub skorzystać z modlitwy wstawienniczej.

W drugiej części z kolei, która będzie miała miejsce na placu przed Sanktuarium Najświętszej Rodziny przy ul. Krupówki 1 A i rozpocznie się o godz. 16:00, zarówno turyści, jak i mieszkańcy będą mogli wysłuchać konferencji głoszonych przez Ojca Pawła Drobota Redemptorystę na temat Ducha Świętego i Jego działania w naszym życiu, jak też uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 19:00.

Po Eucharystii odbędzie się koncert uwielbienia, który potrwa do godz. 22:00. Podczas koncertu będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania i modlitwy wstawienniczej.

Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej sne.diecezja.pl i facebooku Tatrzańskie Worship. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zakopane. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.